Quantcast
Channel: Все публикации пользователя kyanagoy - Кам'янка-Бузька Районна Державна Адміністрація
Viewing all 15 articles
Browse latest View live

Нормативно-правова база

$
0
0
10.09.2013

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ
Методичні рекомендації з питань сприяння попередженню виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) та своєчасного їх вирішення
kamyanka-buzka-rda.doc [296,5 Kb] (cкачиваний: 2)


26.03.2013


РІШЕННЯ № 661 від 28 грудня 2012 року XХІІ сесія VI скликання Львівської обласної ради "Про затвердження нової редакції Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об'єктах Львівської області"
pravila-koristuvannya-malomirnimi-sudnami.doc [293,5 Kb] (cкачиваний: 3)



Нормативно-правова база

УКРАЇНА
КАМ’ЯНКА-БУЗЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

23 січня 2013 року
м. Кам’янка-Бузька
№ 15



Про затвердження Порядку проведення консультацій з
громадськістю з питань формування та реалізації
державної політики в районній державній адміністрації



Відповідно до ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 23 грудня 2011 року № 1364/0/5-11 та з метою вдосконалення роботи щодо проведення консультацій з громадськістю стосовно важливих питань державної політики та проектів нормативно-правових актів районної державної адміністрації, які стосуються прав та інтересів широких верств населення:
1.Затвердити Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в районній державній адміністрації, що додається.
2.Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в районній державній адміністрації набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Височанську Л.П.


Голова районної державної
адміністрації
П.О.ЗАМУЛА









ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням голови районної
державної адміністрації
від 23 січня 2013 року № 15


ПОРЯДОК
проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики в районній державній адміністрації


1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації і проведення структурними підрозділами районної державної адміністрації консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики (надалі – консультації з громадськістю).
2. Консультації з громадськістю проводяться з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність районної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності районної державної адміністрації.
Проведення консультацій з громадськістю має сприяти налагодженню системного діалогу районної державної адміністрації з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки, створенню умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень.
3. Консультації з громадськістю проводяться з питань, що стосуються суспільно-економічного розвитку району, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів.
4. Результати проведення консультацій з громадськістю враховуються районною державною адміністрацією під час прийняття остаточного рішення або в подальшій її роботі.
5. Консультації з громадськістю організовує і проводить структурний підрозділ районної державної адміністрації, який є головним розробником проекту нормативно-правового акта або готує пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя.
6. Райдержадміністрація щороку складає орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю (надалі – орієнтовний план) з урахуванням основних завдань, визначених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, Державною програмою економічного і соціального розвитку України та іншими документами, а також пропозицій структурних підрозділів районної державної адміністрації і результатів проведення попередніх консультацій з громадськістю.
Орієнтовний план складається з урахуванням пропозицій громадської ради, утвореної при районної державній адміністрації (надалі – громадська рада).
Орієнтовний план затверджується до початку року, оприлюднюється на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та в інший прийнятний спосіб.
7. Громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства та установи, легалізовані відповідно до законодавства України (надалі – інститути громадянського суспільства), можуть ініціювати проведення консультацій з громадськістю з питань, не включених до орієнтовного плану, шляхом подання відповідних пропозицій громадській раді або безпосередньо районній державній адміністрації.
У разі коли пропозиція щодо проведення консультацій з громадськістю з одного питання надійшла не менше ніж від трьох інститутів громадянського суспільства, які діють на території району, або від профільної комісії громадської ради при районній державній адміністрації такі консультації проводяться обов’язково.
Ініціювати проведення консультацій з громадськістю, не включених до орієнтовного плану, може також громадська рада.
8. Під час проведення консультацій з громадськістю районна державна адміністрація подає громадській раді проекти відповідних нормативно-правових актів та інформаційно-аналітичні матеріали до них.
9. До участі у проведенні консультацій з громадськістю залучаються в установленому порядку органи місцевого самоврядування.
10. Районна державна адміністрація під час проведення консультацій з громадськістю взаємодіє із засобами масової інформації, надає їм необхідні інформаційно-аналітичні матеріали.
11. Консультації з громадськістю проводяться у формі публічного громадського обговорення (безпосередня форма) та вивчення громадської думки (опосередкована форма).
12. В обов’язковому порядку проводяться консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення щодо:
проектів нормативно-правових актів, що мають важливе суспільне значення і стосуються конституційних прав, свобод, інтересів і обов’язків громадян, а також актів, якими передбачається надання пільг чи встановлення обмежень для суб’єктів господарювання та інститутів громадянського суспільства, здійснення повноважень місцевого самоврядування, делегованих районній державній адміністрації районною радою;
проектів регуляторних актів;
проектів державних і регіональних (районних) програм економічного, соціального і культурного розвитку, рішень стосовно стану їх виконання;
звітів головних розпорядників бюджетних коштів про їх витрачання за минулий рік.
13. Публічне громадське обговорення передбачає організацію і проведення:
конференцій, форумів, громадських слухань, засідань за круглим столом, зборів, зустрічей з громадськістю;
радіодебатів, інтернет-конференцій, електронних консультацій.
14. Публічне громадське обговорення організовує і проводить структурний підрозділ районної державної адміністрації із залученням громадської ради у такому порядку:
визначає питання, яке буде винесене на обговорення;
приймає рішення про проведення обговорення;
розробляє план заходів з організації та проведення обговорення (у разі потреби);
вживає заходів для забезпечення репрезентативності соціальних груп населення, а також суб’єктів господарювання, інститутів громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування та інших заінтересованих суб’єктів (надалі – заінтересовані сторони);
оприлюднює в обов’язковому порядку інформацію про проведення обговорення на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та в інший прийнятний спосіб;
збирає та аналізує інформацію про оцінку громадськістю ефективності запропонованого шляху вирішення питання;
формує експертні пропозиції щодо альтернативного вирішення питання;
забезпечує врахування результатів обговорення під час прийняття остаточного рішення;
проводить аналіз результатів обговорення у разі прийняття рішення, що стосується різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін;
оприлюднює результати обговорення на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та в інший прийнятний спосіб.
Для організаційного забезпечення проведення публічного громадського обговорення структурний підрозділ районної державної адміністрації може створювати робочу групу.
15. В інформаційному повідомленні про проведення публічного громадського обговорення зазначаються:
найменування структурного підрозділу районної державної адміністрації, який проводить обговорення;
питання або назва проекту акта, винесеного на обговорення;
варіанти вирішення питання;
соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення;
можливі наслідки проведення в життя кожного альтернативного рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін;
відомості про строк, місце, час заходів, порядок обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників;
спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін;
адреса, строк і форма подання письмових пропозицій та зауважень;
адреса і номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесене на публічне громадське обговорення;
прізвище, ім’я відповідальної особи районної державної адміністрації;
термін і спосіб оприлюднення результатів обговорення.
16. Для проведення публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій з громадськістю використовується офіційний веб-сайт районної державної адміністрації.
17. Районна державна адміністрація для проведення електронних консультацій з громадськістю розміщує на своєму офіційному веб-сайті:
інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення;
текст проекту акта, винесеного на обговорення;
електронну адресу для надсилання пропозицій та зауважень і номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесене на публічне громадське обговорення.
Тексти проектів регуляторних актів оприлюднюються відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
18. Публічне громадське обговорення розпочинається з дня оприлюднення інформаційного повідомлення про його проведення.
Термін проведення публічного громадського обговорення визначає районна державна адміністрація і повинен становити не менш як один місяць.
19. Пропозиції та зауваження подаються в усній та письмовій формі, надсилаються електронною поштою на адресу відповідальної особи районної державної адміністрації та офіційний веб-сайт районної державної адміністрації.
Пропозиції та зауваження, що надходять на офіційний веб-сайт районної державної адміністрації, оприлюднюються на цьому веб-сайті протягом п’яти робочих днів після їх надходження.
Усні пропозиції та зауваження, у тому числі висловлені по телефону, фіксуються з обов’язковим зазначенням прізвища, імені та по батькові громадянина, його поштової адреси.
Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи подають пропозиції і зауваження в письмовій формі із зазначенням свого найменування та місцезнаходження.
Анонімні пропозиції не реєструють і не розглядають.
Під час проведення конференцій, форумів, громадських слухань, засідань за круглим столом, зборів, зустрічей з громадськістю ведеться протокол, у якому фіксують висловлені пропозиції і зауваження.
Текст протоколу оприлюднюють на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації протягом двох тижнів.
20. Пропозиції та зауваження, що надійшли під час публічного громадського обговорення, вивчаються та аналізуються із залученням у разі потреби відповідних фахівців.
За результатами публічного громадського обговорення районна державна адміністрація готує звіт, в якому зазначається:
найменування структурного підрозділу районної державної адміністрації, який проводив обговорення;
зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення;
інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні;
інформація про пропозиції, що надійшли до районної державної адміністрації за результатами обговорення;
інформація про врахування пропозицій та зауважень громадськості з обов’язковим обґрунтуванням прийнятого рішення та причин неврахування пропозицій та зауважень;
інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення.
21. Результати публічного громадського обговорення в обов’язковому порядку районна державна адміністрація доводить до відома громадськості шляхом оприлюднення на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб не пізніше, ніж через два тижні після його закінчення.
22. Вивчення громадської думки здійснюється шляхом:
проведення соціологічних досліджень та спостережень (опитування, анкетування, контент-аналізу інформаційних матеріалів, фокус-групи тощо);
створення телефонних «гарячих ліній», проведення моніторингу коментарів, відгуків, інтерв’ю, інших матеріалів у друкованих та електронних засобах масової інформації для визначення позиції різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін;
опрацювання та узагальнення висловлених у зверненнях громадян пропозицій та зауважень з питання, що потребує вивчення громадської думки.
23. Вивчення громадської думки організовує і проводить районна державна адміністрація із залученням громадської ради у такому порядку:
визначає:
- потребу у вивченні громадської думки з окремого питання;
- питання, з яких проводиться вивчення громадської думки, альтернативних пропозицій щодо їх вирішення;
- строк, форми і методи вивчення громадської думки;
- на конкурсній основі дослідницькі організації, фахівців, експертів, громадські організації, які проводитимуть вивчення громадської думки;
- ступінь репрезентативності соціальних груп населення та заінтересованих сторін, які досліджуються;
отримує підсумкову інформацію про результати вивчення громадської думки;
узагальнює громадську думку щодо запропонованого вирішення питань, що потребували вивчення громадської думки;
забезпечує врахування громадської думки під час прийняття остаточного рішення з питань, що потребували вивчення громадської думки;
оприлюднює в обов’язковому порядку на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації та в інший прийнятний спосіб результати вивчення громадської думки.
24. У звіті про результати вивчення громадської думки зазначають:
найменування структурного підрозділу районної державної адміністрації, який організував вивчення громадської думки (вивчав громадську думку);
найменування адміністративно-територіальної одиниці у разі вивчення громадської думки на окремій території;
соціальні групи населення та заінтересовані сторони, вивчення думки яких проводилося;
тему та питання, з яких проводилося вивчення громадської думки;
методи, що застосовувалися для вивчення громадської думки;
ступінь допустимого відхилення від обраної моделі дослідження;
інформацію про осіб, що проводили вивчення громадської думки;
узагальнення громадської думки щодо запропонованого вирішення питань, що потребували вивчення громадської думки та її врахування під час прийняття остаточного рішення;
обґрунтування прийнятого рішення у разі неврахування громадської думки.
25. Для організації вивчення громадської думки з метою отримання об’єктивної та достовірної інформації районна державна адміністрація може відповідно до законодавства укладати договори з дослідницькими організаціями, фахівцями, експертами, інститутами громадянського суспільства про проведення на умовах відкритого конкурсу фахових, наукових соціологічних досліджень, спостережень, експрес-аналізу пропозицій різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін.

Моніторинг цін

Виставки, ярмарки

$
0
0
29.05.2013

Відбудеться конкурс кулінарів
УМОВИ
проведення районного конкурсу
кулінарного мистецтва працівників ресторанного господарства

Районний конкурс відбудеться 01 червня 2013 року у м.Кам’янка-Бузька в парку ім.Ст.Бандери, що заходиться по вул.Незалежності.

1. Мета Конкурсу
1.1. Сприяння вдосконаленню професійної майстерності кухарів.
1.2. Ознайомлення з досягненнями провідних фахівців у галузі ресторанного господарства, навчання та обмін професійним досвідом.
1.3. Ознайомлення з послугами кращих ресторанів, кафе, барів.
1.4. Демонстрація кращих виробів кулінарного мистецтва.
1.5. Пропаганда професій працівників ресторанного господарства.

2. Організація проведення Конкурсу
У Конкурсі беруть участь фахівці ресторанів, кафе, барів, інших підприємств ресторанного господарства та фізичні особи – підприємці в галузі виробництва кулінарних виробів.
Число учасників визначається за заявками, які приймаються до 29 травня 2013 року.
Конкурс проводиться у номінації: «Кращий кухар району».
Роботу конкурсантів оцінює журі, яке обирається із учасників присутніх на святкуванні, присвяченому Дню захисту дітей.
Конкурсні зразки мають відповідати технології приготування кулінарних виробів. Учасники презентують конкурсні зразки на спеціально відведеному місці (столи, стелажі). Учасники використовують власні елементи оздоблення (скатертини, атрибути, прикраси тощо).
Страви, представлені на участь у конкурсі, повинні бути привезені вчасно у зазначений день 01 червня 2013 року до 11.00год.

3. Завдання учасникам конкурсу кулінарного мистецтва працівників ресторанного господарства
Учасник в індивідуальному конкурсі представляє для дегустації журі:
- солодку випічку (без крему) та холодні безалкогольні напої.

4. Критерії оцінювання:
- за результатами голосування дітей – учасників заходу, після дегустації випічки та напоїв.

5. Підбиття підсумків і заохочення переможців
Журі визначає переможців у номінації кухарів. Переможцем є особа, що набрала найбільшу кількість голосів дітей.
Для відзначення переможців конкурсу затверджуються перше, друге й третє місця. Переможці нагороджуються відзнаками учасників конкурсу (пісня, вірш тощо).
Заявки на участь у фестивалі-конкурсі надавати в оргкомітет до 29 травня 2013 року за адресою: м.Кам’янка-Бузька, вул.Незалежності, 27, Кам’янка-Бузька райдержадміністрація, управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури (3 поверх) ; тел.: 5-19-93.




24.05.2013

Виставки, ярмарки

Календар виставково-ярмаркових заходів у Литовській Республіці в 2013 році
Виставки, ярмаркиВиставки, ярмаркиВиставки, ярмарки

Календар виставково-ярмаркових заходів у Республіці Молдова в 2013 році

Виставки, ярмаркиВиставки, ярмаркиВиставки, ярмаркиВиставки, ярмаркиВиставки, ярмарки

Реєстр виставкових заходів, що проводитимуться у 2013 році за сприянням Запорізької облдержадміністрації
Участь бізнес – структур Львівської області у зазначених заходах відкриває нові можливості для розширення та зміцнення співробітництва між регіонами.
З питань участі у виставкових заходах необхідно звертатися до організаторів виставок вказаних у реєстрі.




"Сільськогосподарський, садівничий та продуктивний ярмарок 2013" (Maamess 2013)
18- 20 квітня 2013 у м.Тарту (Естонія) буде проведено ярмарок "Сільськогосподарський, садівничий та продуктивний ярмарок 2013" (Maamess 2013).
На ярмарку будуть представлені сільськогосподарські культури та техніка, інформація про навчання, продукція садівництва та овочівництва, обладнання, технології вирощування та зберігання овочів та фруктів, інструменти та машини, грунт, торф, трава, насіння, добрива, пестициди, продукти харчування тощо.
З питань участі організатори просять звертатися за такими контактами: Margus Kikkul – Projekt Leader-margus@tartunaitused.ee, тел. + 372 50 42 575, Tartu 51014, Estonia, http://www.maamess.ee.

Інвестиційна діяльність

$
0
0
Для інвесторів


ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ СМТ. ДОБРОТВІР, КАМ'ЯНКА-БУЗЬКОГО РАЙОНУ, ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
dobrotvir_investmant_passport_ua_fin.pdf [13,07 Mb] (cкачиваний: 26)
dobrotvir_investment_passport_eng_full.pdf [11,57 Mb] (cкачиваний: 9)


Діяльність Кам’янка-Бузької райдержадміністрації по залученню інвестицій .

Значна увага районною владою приділяється залученню інвестицій в район.
Кам’янка-Бузький район та його адміністративний центр – місто Кам’янка-Бузька мають зручне географічне розташування та добре транспортне сполучення. Завдяки цьому територія району є привабливою для інвесторів.
Позитивною є тенденція щодо залучення прямих іноземних інвестицій, що свідчать про позитивний інвестиційний імідж району.
На сьогодні такі підприємства, як ТзОВ “КроноУкраїна“, ТзОВ “Райтекс”, ДП “МП “Україна”, ДП “Гангсо-Україна” та ДП “Амбієнте Ферніче Україна” здійснюють виробничу діяльність з використанням іноземних інвестицій у вигляді грошових коштів, виробничого обладнання та капітальних ремонтів.
Обсяг іноземних інвестицій, залучених в економіку району іноземними інвесторами становить 68 млн. 253,5 тис. дол. США (в т.ч. у 2012 році надійшло 418 тис.дол.США).

У розрахунку на 1 особу іноземні інвестиції становлять 1187,4 дол.США.

Найбільше інвестицій надійшло зі Швейцарії – 74,7 % , Данії- 7,8 %, Нідерландів та Великобританії по 7,6 %.

За 9 місяців 2012 року склалося позитивне сальдо по зовнішній торгівлі товарами + 30871,6 тис.доларів США, а саме експорт товарів – 79953,5 тис.дол. США, імпорт товарів – 49081,9 тис.доларів США, за даним показником Кам’янка-Бузький район займає 1 місце у області.

Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янка-Бузького району на 2013 рік планується приріст обсягів іноземних інвестицій в економіку району 102 % у порівнянні до 2012 року. (ТОВ «Кроно-Україна», ТзОВ «Ріо-шампіньон», ДП “Амбієнте Ферніче Україна”).
У 2013 році райдержадміністрацією спільно з головами місцевих рад, на території яких знаходяться інвестиційно-привабливі земельні ділянки, буде продовжуватися робота з пошуку потенційних інвесторів для залучення інвестицій як у виробництво, так і в інші перспективні галузі, зокрема туризм та сервісне обслуговування.


Інвесторам пропонуються земельні ділянки, що будуть продаватися через аукціони або конкурси і призначаються для будівництва об'єктів дорожнього сервісу, готельних та спортивно-відпочинкових комплексів:

1.Територія колишньої військової частини А 1523, загальною площею 2961 га , з них забудовані землі 1446,1 га. Відстань від Львова 51 км. Відстань від магістралі Львів-Луцьк – 3 км. Відстань до залізниці – 0,7 км. Форма власності – державна (Міністерство оборони України). Об’єкт забезпечений необхідною інфраструктурою.

2.Територія колишньої військової частини А 1753, загальною площею 21,5 га. Відстань від Львова 40 км. Відстань від магістралі Львів-Луцьк – 200 м. Відстань до залізниці – 0,5 км. Форма власності – державна (Міністерство оборони України). Об’єкт забезпечений необхідною інфраструктурою.

3.Земельна ділянка на території Жовтанецької сільської ради. Відстань від Львова 20 км. Відстань від магістралі Львів-Луцьк – 1 км. Відстань до залізниці – 3 км. Об’єкт забезпечений необхідною інфраструктурою.

4.Земельна ділянка на території Запитівської сільської ради. Відстань від Львова 20 км. Відстань від магістралі Львів-Луцьк – 10 км. Відстань від магістралі Київ –Чоп – 1 км. Призначення ділянки – розміщення логістичного центру. Об’єкт забезпечений необхідною інфраструктурою.

5.Земельна ділянка на території Батятицької сільської ради. Відстань від Львова 50 км. Відстань від магістралі Львів-Луцьк – 7 км. Відстань до залізниці – 7 км. Об’єкт забезпечений необхідною інфраструктурою.

6.Земельна ділянка на території Зубівмостівської сільської ради. Відстань від Львова 50 км. Відстань від магістралі Львів-Луцьк – 7 км. Відстань до залізниці – 7 км. Об’єкт забезпечений необхідною інфраструктурою.

7.Земельна ділянка на території Кам’янка-Бузької міської ради. Відстань від Львова 45 км. Відстань від магістралі Львів-Луцьк – 5 км. Відстань до залізниці – 7 км. Об’єкт забезпечений необхідною інфраструктурою.

8.Земельна ділянка на території Стрептівської сільської ради. Відстань від Львова 60 км. Відстань від магістралі Львів-Луцьк – 18 км. Відстань від магістралі Київ –Чоп – 8 км. Об’єкт забезпечений необхідною інфраструктурою.

9.Земельна ділянка на території Дернівської сільської ради. Відстань від Львова 40 км. Відстань від магістралі Львів-Луцьк – 3 км. Об’єкт забезпечений необхідною інфраструктурою.

10.Земельна ділянка на території Сілецької сільської ради. Відстань від Львова 55 км. Відстань від магістралі Львів-Луцьк – 3 км. Об’єкт забезпечений необхідною інфраструктурою.

11. Земельна ділянка на території Дідилівської сільської ради. Відстань від Львова 40 км. Відстань від магістралі Київ – Чоп - 1 км. Об’єкт забезпечений необхідною інфраструктурою.

12. Земельна ділянка на території Дідилівської сільської ради. Відстань від Львова 40 км. Відстань від магістралі Київ – Чоп - 3 км. Об’єкт забезпечений необхідною інфраструктурою.

Реалізація проектів на проданих земельних ділянках дасть можливість створити нові робочі місця, збільшити надходження до місцевих бюджетів, провести благоустрій територій сільських рад.

Від влади

$
0
0
Прогнозовані події

24 червня о 12.00 год. відбудеться похід громадськості Кам’янка-Бузької міської ради на могилу Січових Стрільців у селі Забужжя. Біля могили традиційно настоятеліі храмів міста Кам’янка-Бузька відслужать панахиду, відбудеться громадське віче.


24 червня о 14.00 год. відбудеться освячення пам’ятника, панахида та громадське віче на могилі УПА в селі Воля Жовтанецька.


17 червня


Від влади

Голова райдержадміністрації Петро Замула взяв участь та виступив на апаратній нараді облдержадміністрації, яку провів голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук. Петро Олександрович доповів про роботу Кам’янка-Бузької райдержадміністрації за 2012 рік та 5-ть місяців 2013 року. Очільник району наголосив, що головним завданням, відповідно до Програм соціально-економічного та культурного розвитку району на 2012-2013 роки, є забезпечення стабільної роботи діючих підприємств у всіх галузях економіки, наповнення бюджетів всіх рівнів, створення сприятливого інвестиційного клімату, стабільне функціонування системи охорони здоров'я, освіти, культури та всіх галузей, які мають забезпечити належний рівень життя мешканців регіону. Звіт експонувався у слайдах.


Промисловість
За 4 місяці 2013 року обсяг реалізованої промислової продукції склав 636 млн.грн., що в порівнянні до відповідного періоду минулого року менше на 2,9 %.
Спад показників реалізації зумовлений зменшенням виробництва електроенергії Добротвірською ТЕС у зв’язку з зупинкою енергоблоку №8 на реконструкцію. Завершення реконструкції планується у вересні 2013 року. Таким чином планові завдання 2013 року будуть виконані.


Агропромисловий комплекс
У 2013 році усіма сільгоспвиробниками району очікується виробити валової продукції на суму 467 млн. 400тис. грн., що на 63 млн. 200 тис. грн. більше до рівня 2012 року, ріст становитиме 16%.
Середньомісячна заробітна плата в аграрному секторі за 5 місяців 2013 року склала 3 тисячі 994 грн., що більше рівня 2012 року на 536 грн, або 15,5%.
Під урожай 2013 року використана вся посівна площа 33 тис. га.
За 5 місяців 2013 року сільськогосподарськими підприємствами району отримано коштів за реалізовану продукцію на суму 70 млн. 600 тис. грн., що більше відповідного періоду минулого року на 40 млн. грн.
По всіх категоріях господарств чисельність птиці становить 426 тис. 900 голів, що на 10 тис. більше відповідного періоду 2012 року.
По всіх категоріях господарств поголів’я ВРХ становить 12 тис. 578 голів, що на 906 голів більше відповідного періоду 2012 року.


Інвестиції
Обсяг іноземних інвестицій, залучених в економіку району іноземними інвесторами становить 69 млн. 119 тис. дол. США, в тому числі у 2012 році надійшло 664 тисячі доларів США.
У 2012 році в економіку району надійшло 241 млн. 400 тис. грн. капітальних інвестицій.


Підприємництво
У сфері підприємництва функціонує 2 тисячі 214 суб’єктів малого бізнесу, в т.ч.:
- малих підприємств - 344 одиниць,
- приватних підприємців-фізичних осіб – 1 тисяча 870 осіб.
У 2012 році малим бізнесом створено 392 нових робочих місць.
Обсяг реалізованої продукції малих підприємств району становив 395 млн. 400 тис. грн., що на 7 млн. грн. більше ніж в 2011 році.


Розвиток ринку споживчих товарів та послуг
Роздрібний товарооборот підприємств, що здійснюють діяльність у галузі торгівлі та ресторанного господарства, становить 364 млн. 500 тис. грн., що на 14 % більше у порівнянні до 2011 року.
У 2012 році експорт товарів становив 111 млн. 400 тис. дол.США.
Імпорт товарів з становив 69 млн.400 тис.дол.США.
Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі по району склало 41 млн. 900 тис.дол.США.


Будівництво
У 2012 році будівельні підприємства району прийняли в експлуатацію 13 тис. 700 м.кв. загальної площі, що на 90% більше, ніж у 2011 році.
Введено в експлуатацію 63 квартири доступного житла загальною площею 9 тис. 450 м.кв.
Здано в експлуатацію 42 об’єкти соціально-комунального та виробничого призначення.
Здано в експлуатацію 86 об’єктів індивідуального житлового будівництва, що становить 150 % рівня 2011 року.
По закладах бюджетної сфери виконано робіт на загальну суму 1 млн. 300 тис. грн.


У 2013 році планується:
- завершити реконструкцію Запитівської ЗОШ І-ІІІст. з добудовою 5-класних кімнат, актового залу та існуючої котельні кошторисною вартістю 10 млн. 759 тис. грн.
- завершити ремонт теплотраси у Жовтанецькому НВК– 475 тис.грн.
- продовжити роботи з ремонту очисних споруд в м.Кам’янка-Бузька - 700 тис.грн.
- ввести в експлуатацію 104 квартири загальною площею 10 тис. 428 м.кв.


Заробітна плата
Середньомісячна заробітна плата за січень-квітень 2013 року склала 2961 грн. і зросла в порівнянні до аналогічного періоду 2012 року на 5,4 %.


Бюджет
До Зведеного бюджету за 5-ть місяців 2013 року забезпечено надходження в сумі 79 млн. 800 тис. грн. Виконання планових показників склало 103 відсотка.
Виконання бюджетних призначень по збору коштів до Державного бюджету становить 103,4 відсотка
(план 40 млн.200 тис.грн., факт 41 млн.600 тис.грн., що більше на 1 млн. 400 тис.грн.).
До загального фонду місцевих бюджетів за січень-травень 2013 року при плані 23 млн. 114 тис.грн. поступило доходів в сумі 21 млн. 226 тис. грн. або 91,8% до плану на період.
У порівнянні до аналогічного періоду минулого року надходження збільшилися на 1 млн. 41 тис. грн.
Розрахунковий показник Міністерства фінансів України виконано на 96,6 відсотка.
Видатки загального фонду місцевих бюджетів профінансовано в загальній сумі 83 млн. 669 тис.грн., що на 4 млн. 276 тис.грн. більше до аналогічного періоду минулого року.




17 червня


Від влади

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Корбецький провів нараду керівників відділів, управлінь, служб району з питань: стан доріг, виконання бюджету, легалізація робочих місць, підготовка до опалювального сезону, підготовка сільськогосподарських підприємств до приймання зерна, збір та вивезення ТПВ з території Кам’янка-Бузької міської ради, створення нових робочих місць, перевірка дитячих майданчиків, ліквідація заборгованості з виплати заробітної плати, стан проплати за спожиті енергоносії, надходження платежів до управління Пенсійного фонду тощо.


17 червня

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Корбецький довів до керівників відповідних структур розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації «Про затвердження плану заходів з відзначення у 2013 році Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні». Відповідно до цього документа на Кам’янеччині будуть проведені заходи на вшанування пам’яті жертв війни. У храмах відбудуться панахида за жертвами війни. У цей день працівникам галузі культури слід обмежити проведення розважальних заходів. Державні Прапори України будуть приспущені з чорними стрічками.
- До 22 червня Кам’янка-Бузькій міській раді, всім керівникам органів місцевого самоврядування слід провести благоустрій одиноких та братських могил, пам’ятників часів війни., - сказав Ігор Миронович. – Велику увагу звернути на медичне забезпечення ветеранів, вдів, учасників війни, їх соціальний захист. Райдержадміністрація сприяє роботі ветеранських організацій, ми беремо участь у зборах цих громадських об’єднань, залучаємо їх до організації та проведення державних та національних свят, інших заходів. Тематика війни широко висвітлюється в місцевих засобах масової інформації.



17 червня

Під час наради керівників завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Юрій Ващук наголосив на проведенні комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки.


Від влади

Юрій Зенонович зауважив, що начальникам служб цивільного захисту необхідно перевірити (відкорегувати) плани дій органів управління та сил ЦО, план основних заходів цивільного захисту на 2013 рік, підготувати карти-схеми, створити матеріальний резерв, забезпечити підприємства, установи та організації вогнегасниками, та інше. Юрій Ващук, Уляна Портухай працювали із провідним фахівцем Кам'янка-Бузького РВ ГУ ДСНСУ у Львівській області Андрієм Олішкевичем щодо уточнення вищевказаних докуиентів.


14 червня

Голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Петро Замула, керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська, заступник голови районної ради Тарас Келеберда взяли участь в урочистості з нагоди Дня медичного працівника.


Від влади

Петро Олександрович висловив слова щирої подяки медичним працівникам Кам‘янеччини за копітку працю, за витримку і розуміння під час виконання своїх професійних обов’язків у сфері медичного обслуговування населення.
«Можемо стверджувати, що ви вірні клятві Гіппократа: допоможи і не зашкодь людині, – наголосив керівник. - Бо нікому не відмовлено у наданні медичної допомоги, проведенні операції. Від наймолодшого медичного персоналу до найголовнішого лікаря району ваша професія є достойною та важливою. Районна держадміністрація цінує ваш труд і підтримує модернізацію медицини Кам’янеччини щодо надання людям якісних медичних послуг не тільки в трьох лікарнях району, але у всіх амбулаторіях загальної практики сімейної медицини та ФАПах.,
Під час урочистості на сцені районного Народного дому відбулося нагородження кращих медичних працівників району. Медикам також вручили квіти та грошові премії.


Від влади

Працівники відділу культури райдержадміністрації підготували для присутніх музичну композицію.


14 червня

Голова райдержадміністрації Петро Замула, керівник апарату райдержадміністрації взяли участь у випускному вечорі вихованців дитячого будинку змішаного типу «Вишенька» села Жовтанці. У вітальному слові до випускників, педагогів, родичів дітей та численних спонсорів Петро Олександрович сказав:
- Сьогодні ви, дорогі діти, входите у самостійне життя. І дуже важливо, щоби кожен з вас пам’ятав ту велику науку, яку вкладали у кожного з вас педагоги, вихователі навчального та позашкільного закладів. Вони докладами всіх зусиль, аби ви могли вступити на подальше навчання, були всесторонньо розвиненими, вміли спілкуватися із ровесниками, вміли самостійно приймати рішення та влаштувати своє особисте життя. Я бажаю вам Господнього благословення, життєвої мудрості, добрих людей на своєму життєвому шляху та здійснення всіх мрій. Вірю, що ви станете справжніми людьми, патріотами своєї української землі та добрими спеціалістами.


Від влади

Вітальні слова мали також начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Жанна Король, директор будинку змішаного типу «Вишенька» Оксана Вихопень, заступник директора Леся Андрушків.




16 червня - День медичного працівника.
Шановні медичні працівники!


Напередодні професійного свята засилаємо Вам найщиріші вітання та найкращі побажання.
Професія, обрана Вами, в усьому світі вважається найгуманнішою. Приємно відзначити, що медичні працівники району не знижують обсягів і якості медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань.
Галузь медицини має висококваліфікований кадровий потенціал. Ми високо цінуємо працю кожного лікаря, медичної сестри, санітарки. Без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей неможливо вирішити завдання збереження і зміцнення здоров'я населення району.
Медичні працівники завжди необхідні в нашому суспільстві. І кожний з нас розуміє: здоров'я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа.
Тож успіхів Вам у цій благородній справі!
Висловлюємо всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість. Ваші талановиті руки дарують людям життя, вселяють віру у зцілення.
Бажаємо Вам і Вашим родинам Господнього благословення, Божої Мудрості у встановленні діагнозів та лікуванні людей, міцного здоров'я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

Голова районної державної адміністрації Петро Замула


13 червня

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Корбецький працював із керівниками житлово-комунальної сфери, цивільного захисту населення щодо організації та проведення зрізки дерев по вулиці Гвардійській міста Кам’янка-Бузька.

Від влади

До адміністрації звернулася група мешканців цієї вулиці з проханням зрізати старі великі дерева, які створюють реальну небезпеку при буревіях, тощо. Було прийнято рішення працівникам житлово-комунального господарства провести зрізку дерев до 1 липня цього року.



13 червня

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Корбецький, керівники об’єктів життєзабезпечення (котелень, теплових мереж, теплових пунктів, систем теплопостачання споживачів, об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства, тощо) взяли участь у обласній селекторній нараді з питань якісної та своєчасної підготовки до опалювального сезону 2013/14 року та усунення виявлених недоліків, зокрема у підготовці житлового фонду та соціальної сфери. Як проінформував сектор житлово-комунального господарства райдержадміністрації у районі загальна кількість котелень становить 45 одиниць, їх потужність 41,8 МВТ/год, загальна протяжність тепломереж 5,2 км. До роботи в осінньо-зимовий період готовність котелень становить 40%. На Кам’янеччині налічується 238 будинків усіх форм власності, в тому числі 145 будинків житлового фонду комунальної власності, вони на 33% готові до зимового періоду. Об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства готові на 40%. Проводиться також підготовка об’єктів дорожньо-мостового господарства: капітальний ремонт міських вулиць та доріг, підготовка спеціалізованої притиральної техніки, заготівля посипаного матеріалу та реагентів.


12 червня

Голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Петро Замула провів зустріч з представниками робочої групи Львівської обласної державної адміністрації з проведення комплексної перевірки роботи Кам’янка-Бузької РДА. Робочу групу очолив головний спеціаліст організаційного відділу апарату ЛОДА Віталій Зубко.

Від влади

У зустрічі взяли участь керівники управлінь, відділів, секторів та районних служб. У своєму виступі керівник робочої групи облдержадміністрації визначив основні питання, які будуть вивчатись представниками облдержадміністрації.
Цього ж дня представники ЛОДА ознайомилась з роботою структурних підрозділів райдержадміністрації, вивчили діяльність управлінь фінансів, агропромислового розвитку, освіти, молоді та спорту, соціального захисту населення, економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури, галузі охорони здоров’я. Також члени робочої групи ознайомились з проблемними питаннями, які потребують вирішення на рівні району та області.
За результатами комплексної перевірки буде підготовлено відповідні рекомендації.



12 червня

Голова райдержадміністрації Петро Замула, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Наталія Мудрик, виконавчий директор ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» Володимир Шегда, сільські голови Зубівмостівської – Іван Москалюк та Батятицької – Іван Клим сільських ради працювали щодо підписання угод про соціальне співробітництво між органами державної влади, місцевого самоврядування і суб’єктом підприємницької діяльності ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед».
Від влади

Предметом угоди є соціально-економічне співробітництво, розвиток дошкільної освіти, забезпечення належного рівня соціального захисту громадян, зайнятості населення, створення сприятливих умов для розвитку суб’єктів підприємницької діяльності тощо. Товариство забезпечує максимальну зайнятість на виробництві громадян, які проживають на території ради, своєчасно і в повному обсязі виплачує заробітну плату, податки, бере участь в економічному, соціальному та культурному у розвитку території, благоустрої населених пунктів, тощо.


11 червня

Голова райдержадміністрації Петро Замула здійснив виїзну нараду у загальноосвітній школі селища міського типу Запитів з питання проведення реконструкцій та ремонту приміщення.
Від влади

Нарада відбулася за участі начальника відділу містобудування архітектури та будівництва райдержадміністрації Богданни Шевчук, начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Жанни Король, заступника директора товариства з обмеженою відповідальністю «Компанії «ВЕЕМ-Будсервіс» Ольги Скиби, директора БМК «Еллада» Михайла Блисціва, субпідрядник, що виконує роботи по вентиляції, представника приватного будівельного підприємства «Граніт», голови Запитівської сільської ради Юрія Федейка та ін..

Від влади

Члени комісії оглянули школу і ознайомилися з роботами які проводяться на її території. Петро Олександрович також наголосив на доцільності перевести шкільну котельню на альтернативні види палива.


11 червня


Від влади

Голова райдержадміністрації Петро Замула, голова районної ради Василь Ковтало та перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Корбецький провели зустріч керівництва району, голів місцевих рад, керівників відповідних служб та правоохоронних органів із народним депутатом України Тетяною Слюз.
Присутні керівники обговорювали поточні проблемні питання та розглядали їх можливі шляхи вирішення.


10 червня

Голова райдержадміністрації Петро Замула провів виїзну нараду на об’єктах соціально-культурної сфери, на яких будуть проводитись ремонтні роботи цього року. Так, очільник району спільно із спеціалістами оглянув хірургічне відділення районної поліклініки. На ремонт даного приміщення з районного бюджету виділено 130 тис. грн. Після цього учасники наради оглянули Народний дім у селі Честині, на його ремонт виділено 60 тис. грн. та Народний дім у селі Новий Став, на ремонт цього закладу культури виділено 40 тис. грн. Під час робочої наради було визначено обсяги робіт та дано відповідні завдання підрядникам.


10 червня

Комісія з обстеження дитячих і спортивних майданчиків, яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Корбецький, провела перевірку вищевказаних споруд на території міста Кам’янка-Бузька.
Від влади

Члени комісії оглянули дитячі майданчики у п’яти дитячих дошкільних закладах. Зробили свої відповідні пропозиції та зауваження керівникам установ та галузі освіти, після цього перевірили міські дитячі споруди та майданчики.


10 червня

Керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська провела нараду керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо ведення документації управлінь, відділів, секторів, забезпечення оргтехнікою, планування роботи, виконання контрольних документів, наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації тощо. Зверталася увага на підготовку документів для передачі в архів.


10 червня

Від влади

Голова райдержадміністрації Петро Замула провів нараду керівників відділів, управлінь, служб району з питань: робота пришкільних оздоровчих таборів, проведення у районі спортивних заходів, проходження платежів в управлінні Державного казначейства, робота відділу Держзеагентства Кам’янка-Бузького району, забезпечення ліками пільгової категорії населення району, підготовка об’єктів житлово-комунальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період, підготовка ТзОВ «Кам’янка-Бузький комбікормовий завод» до прийняття зерна, фінансування Новояричівської пожежної частини, легалізація робочих місць, ліквідація заборгованості з виплати заробітної плати, тощо.

10 червня

Голова райдержадміністрації Петро Замула працював із начальником управління фінансів райдержадміністрації Людмилою Барилою щодо виконання бюджету. За 5 місяців цього року до місцевих бюджетів району при плані 23115 тис. грн. надійшло 21227 тис. грн. або 91,8%. Виконання показників Міністерства Фінансів України забезпечено на 96,6%. Виконання закріплених доходів забезпечено на 89,8% (при плані 20164 тис. грн.. надійшло 18097 тис. грн.). Виконання плану власних надходжень забезпечено на 106% (при плані 2951 тис. грн.. надійшло 3129 тис. грн..)
Від влади

- У даний час в районі проводиться робота щодо забезпечення своєчасності виплати заробітної плати і відпускних педагогічним працівникам освіти та культури. На зазначену мету, - сказала Людмила Антонівна, - протягом 1-7 червня скеровано 5084 тис. грн. доходів загального фонду районного бюджету. Все робиться для того, аби педагоги Кам’янеччини вчасно отримали відпускні та матеріальну допомогу.


7 червня

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Корбецький провів нараду із обстеження дитячих і спортивних майданчиків в тому числі тих, що розташовані на прибудинкових територіях, а також атракціонів та інших об’єктів відпочинку дітей на території Кам’янка-Бузького району. Створено комісію з обстеження дитячих і спортивних майданчиків.
Від влади


Велика увага звертається на безпечну їх експлуатацію, можливе також прийняття рішення про їх невідкладне закриття.
10 червня комісія здійснюватиме огляд дитячих і спортивних майданчиків на території міста Кам’янка-Бузька, а 11 червня – виїде у сільські та селищні ради. Мета цієї роботи - дати об’єктивну оцінку стану дитячих і спортивних майданчиків.


7 червня

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Корбецький провів робочу нараду із головами місцевих рад, щодо фінансування Новояричівської пожежної охорони. В ній взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, територія яких належить до обслуговування даної пожежної частини. Було висловлено думку про необхідність функціонування Новояричівської пожежної частини, оскільки вона обслуговує 17 населених пунктів.
Від влади

Вирішили Новояричівську місцеву пожежну охорону залишити. Кожній сільській раді, що знаходиться в зоні обслуговування, до кінця року відшукати кошти для утримання пожежної частини за рахунок субвенцій з місцевого бюджету.


7 червня

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Корбецький провів нараду з розгляду депутатського звернення депутата міської ради Олексія Устюжанінова щодо підтоплення огородніх дорізок у селі Забужжя. Нарада відбулася за участю заступника міського голови Кам’янка-Бузької міської ради Володимира Буселя, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Григорія Березюка, головного спеціаліста житлово-комунального сектору райдержадміністрації Валентини Славської, керівника ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» Володимира Шегди, заступника директора КП «Кам’янкаводоканал» Миколи Гоцківського та мешканців села Забужжя.
Від влади

Під час наради було узгоджено з Володимиром Шегдою до 10 червня провести ліквідацію пориву водопровідної мережі села Забужжя на території вищевказаного підприємства.


Активізація розвитку економіки

7 червня голова райдержадміністрації Петро Замула працював із начальником управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Наталією Мудрик щодо розвитку альтернативної енергетики на теренах Кам’янеччини. На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в районі протягом двох останніх років проведено роботу з енергозабезпечення бюджетних установ альтернативними видами палива. Так, минулого року 3 котельні, які обслуговують бюджетні установи, переведені з газопостачання на опалення дровами та торфобрикетами. Це, зокрема, Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня, Жовтанецький НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст. – ДЗ» с.Жовтанці, Кам’янка-Бузька райдержадміністрація. Петро Олександрович провів робочу зустріч із працівниками котельні, яка забезпечує тепло в адміністративному будинку райдержадміністрації.
Від влади

Варто зазначити, що за результатами переведення котельні Кам’янка-Бузької ЦРЛ з опалення газом на опалення дровами економія за 2012 рік склала 636,2 тис. грн. Крім цього економляться кошти з обслуговування та ремонту котлів, утримання кочегарів, повірки газового лічильника, обслуговування автоматики безпеки, навчання з охорони праці відповідальних працівників. По Жовтанецькому НВК та дитячому будинку «Вишенька» економія за січень –квітень 2013 року склала 53,8 тис.грн.
У 2013 році заплановано перевести на альтернативні види палива Великосілківский НВК, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 міста Кам’янка-Бузька, дошкільну дитячу установу №3 міста Кам’янка-Бузька. Очікувана економія бюджетних коштів від переведення котелень у 2013 році на альтернативні види палива буде складати до 27%.


«Україна для дітей»

6 червня голова райдержадміністрації Петро Замула, заступник голови райдержадміністрації Орися Литвин, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Наталя Мудрик, зустрілися з виконавчим директором ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» Володимиром Шегдою та сільським головою Зубів Мостівської сільської ради Іваном Москалюком, щодо реконструкції та переобладнання приміщення, яке було передане у власність сільської ради рішенням пайовиків майнового комплексу «Злагода» в селі Зубів Міст, під дитячий дошкільний заклад.
Від влади
Планується в даному дитячому закладі сформувати дві групи, оскільки є 40 заяв від батьків, які виявили бажання влаштувати своїх дітей дитячий садок.


Навчання секретарів виконкомів місцевих рад

6 червня керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська провела нараду-семінар із секретарями виконкомів місцевих рад з питань: про порядок складання та уточнення списків учасників всеукраїнського референдуму (доповідач - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації – Надія Шуба), про виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» (виконуючий обов’язків завідувача юридичного сектору райдержадміністрації – Олександр Бідник), про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» (керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації Ольга Сологуб), про проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (начальник відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації Надія Грабинська), про проведення перевірок діяльності виконавчих комітетів місцевих рад району (доповідач - керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська).
Від влади
Керівник апарату райдержадміністрації ознайомила присутніх з графіком проведення перевірок діяльності виконавчих комітетів місцевих рад району. Було вирішено керівникам органів місцевого самоврядування щомісячно до 5 числа подавати лист у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації про періодичне поновлення персональних даних виборців, нездатних самостійно пересуватися. Йшлося також про відзначення 17-ї річниці Конституції України, роботу з умовно достроково звільненими особами, які проживають на територіях місцевих рад. Підсумки семінару підвела Любов Височанська.


Від влади


5 червня

Голова райдержадміністрації Петро Замула, заступник голови райдержадміністрації Орися Литвин працювали щодо охоплення дітей, які проживають на території Жовтанецької сільської ради Кам'янка-Бузького району, дошкільною освітою. Комісією у складі голови РДА, начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації Богдани Шевчук, начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Жанни Король, директора Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Марії Кушки було проведене обстеження будівлі та класних кімнат навчально-виховного комплексу та прийнято рішення провести реконструкцію частини приміщення І-го поверху Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ», що дасть змогу додатково охопити 50 дітей дошкільною освітою (відкрити додатково 2 групи).
Від влади

Вищевказаною комісією спільно із директором ДБЗТ «Вишенька» Оксаною Вихопень обстежено приміщення дитячого будинку та вирішено після закриття однієї групи дитячого будинку змішаного типу «Вишенька» села Жовтанці додатково охопити дошкільною освітою 25 дітей, віком від 3 до 4 років.
За результатами обласного конкурсу мікропроектів, рішенням сесії Львівської обласної ради виділені кошти у сумі 190 тис. грн. для реконструкції ІІ поверху Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» (с.Загаї, Жовтанецька сільська рада), що дасть змогу відкрити ще одну групу (23 дитини).

5 червня

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Корбецький разом з начальником управління фінансів райдержадміністрації Людмилою Барилою та завідувачем сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Юрієм Ващуком, розглянули листа щодо фінансування Новояричівської місцевої пожежної охорони, відповідно до звернення виконавчого комітету Новояричівської сільської ради.
Від влади

Було прийнято рішення провести робочу нараду із головами місцевих рад, територія яких попадає у зону обслуговування Новояричівської місцевої пожежної охорони, щодо виділення ними субвенцій на утримання об’єктів спільного використання.

4 червня

Від влади

Голова райдержадміністрації Петро Замула, заступник голови райдержадміністрації Орися Литвин відвідали Жовтанецький НВК. Керівники зустрілися із начальником управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Жанною Король, директором НВК Марією Кушкою щодо реконструкції частини першого поверху школи та відкриття у її приміщенні двох дошкільних груп. Зауважимо, що в даний час поступило 68 заяв від батьків, які проживають у селі Жовтанці, щодо влаштування їхній дітей у дитячу дошкільну установу.


4 червня

Заступник голови райдержадміністрації Орися Литвин провела засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 17-ї річниці Конституції України. Обговорювалося проведення 27 червня о 14.00 год. в районному Народному домі урочистої академії. Було вирішено запросити на академію керівників підприємств, установ та організацій, депутатів усіх рівнів, настоятелів храмів міста Кам’янка-Бузька, релігійні громади, політичні, громадські організації району, громадськість. Райдержадміністрація звернулася до настоятелів храмів Кам’янеччини відслужити 28-30 червня Молебні за Україну.

Від влади

Традиційно в останню неділю червня ми відзначаємо також День молоді. Тому 30 червня у міському парку імені Степана Бандери відбудеться Свято молоді та молодіжна дискотека.. У парку заплановано організувати виїзну торгівлю. Міську раду зобов’язано провести благоустрій парку, міста Кам’янка-Бузька.
Головам місцевих рад слід організувати художнє оформлення населених пунктів, на будівлях 28 червня вивісити Державні прапори.
Під час проведення заходів правоохоронні органи району повинні забезпечити громадський порядок, РЕМ – безперебійне енергопостачання, медицина – чергування медичних працівників у місцях масового скупчення людей.

Від влади

- Голів місцевих рад, відділ культури райдержадміністрації, - наголосила Орися Петрівна, - зобов’язано провести святкові заходи в населених пунктах району. Розгорнути тематичні виставки в бібліотеках та музеях, організувати та провести у закладах культури просвітницькі тематичні заходи, спрямовані на виховання правової культури, висвітлення історії становлення конституційного права, внеску видатних правників у його розвиток, а також заходів, спрямованих на виховання у громадян поваги до державних символів України.
Під час проведення урочистостей рекомендовано відзначити грамотами працівників, окремих громадян, які активно сприяють розвиткові конституційного процесу та зміцненню державності. Планується організувати виступи дитячих творчих колективів.



4 червня

Заступник голови райдержадміністрації Орися Литвин провела нараду щодо відкриття 11 червня об 11.00 год. в історико-краєзнавчому музеї Кам’янеччини виставки народної майстрині, номінанта обласної премії «Львівська слава» в галузі культури 2009 року, відомої ткалі Ольги Гайовишин. Відрадно, що родове коріння чоловіка обдарованої майстрині сягає села Стрептів. І не випадково урочистість з відкриття виставки готує та проведе наш талановитий творчий краянин Василь Івашків.

Від влади

- Виставку оформили працівники центру творчості дітей та юнацтва Зоряна Сікорська, Зоряна Литвин, Галина Бурко, Григорій Тимик – сказала Орися Литвин. - У ці травневі і червневі дні у музеї багато відвідувачів, особливо дітей. У них розпочалися літні канікули. Відрадно, що педагоги району наполегливо привчають юнь до шанування мистецтва, вивчення історії рідного краю. Діти захоплюються вищевказаною виставкою. Особливо українські льняні жіночі та дитячі костюми, жіночі блузки, чоловічі сорочки, герасівки, сумочки, крайки, плахти, серветки, настільники, рушники радують око дорослих відвідувачів. Знайшлося багато охочих придбати ці та подібні речі. Майстриня виконує всі замовлення.
Директор музею Оксана Грицишин захоплено розповідала про виняткове обдарування Ольги Гайовишин, про її чудові ткацькі орнаменти, художні композиції виробів, світлини яких розміщені у прекрасному фотоальбомі. Пані Ольга, незважаючи на поважний вік, докладає всіх зусиль для збереження декоративно-ужиткової спадщини України. Своє мистецтво Вона виставляє на численних виставках. Майстриня відродила давно забуте ткацтво у сучасних стилях, перетворила його у новітнє народне мистецтво.
На відкриття виставки запрошуються шанувальники українського народного мистецтва, ті, хто бажає підтримувати творчі зв’язки із народними майстрами

[size=3]
4 червня

Керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська провела нараду з питань: про порядок контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, про організацію роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, про підготовку до засідання Колегії районної державної адміністрації та інші.

Від влади

Зверталася увага на проведення перевірок виконання делегованих повноважень органів місцевого самоврядування, ведення документації структурними підрозділами райдержадміністрації, виконання орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2013 рік, наповнення розділів офіційного веб-сайту райдержадміністрації. Присутніх ознайомили із новим складом комісії з перевірки делегованих повноважень органів місцевого самоврядування, учасники наради ще раз обговорили із ст. 27-40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».


Від влади


3 червня

Голова райдержадміністрації Петро Замула, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Корбецький працював щодо функціонування дитячих та спортивних майданчиків. Розпорядженням голови райдержадміністрації Петра Замули створено комісію по здійсненню обстеження дитячих і спортивних майданчиків, в тому числі тих, що розташовані на прибудинкових територіях, а також атракціонів та інших об’єктів відпочинку дітей на території Кам’янка-Бузького району та затверджено її склад.

Від влади


Члени комісії вживатимуть заходів щодо забезпечення безпечної експлуатації або прийняття рішення про невідкладне закриття вищевказаних споруд. Обстеження розпочнеться з 5 червня цього року . Узагальнену інформацію збере відділ сім’ї, молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
Для довідки: у Кам'янка-Бузькому районі налічується 146 одиниць спортивних споруд. В тому числі 1 – стадіон з трибунами у місті Кам’янка-Бузька. Стадіон обслуговує матчі за участю футбольної команди «Карпати» Кам’янка-Бузька, учасника обласного чемпіонату області з футболу серед команд прем’єр ліги. Також на стадіоні проводяться футбольні турніри, матчі за участю команд Кам’янка-Бузької ДЮСШ. в населених пунктах району є 38 футбольних полів, 4 майданчики зі штучним покриттям, 4 стрілецькі тири, які не функціонують, 1 плавальний басейн, на даний час він теж не працює., 1 веслувально-спортивна база, 16 спортивних залів площею не менше 162 кв.м., 48 спортивних майданчиків (волейбольні, гандбольні, баскетбольні), 20 майданчиків (гімнастичних містечок) з тренажерним обладнанням, 13 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, з них 5 з тренажерним обладнанням (пристосовані).

Від влади



[size=3]3 червня

[size=2]Заступник голови райдержадміністрації Орися Литвин взяла участь у заході, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Установу відкрито 19 березня цього року в приміщення дитячого дошкільного закладу №5 міста Кам’янка-Бузька. У даний час у центрі налічується 13 дітей, віком від 2 до 18 років. Працюють дві групи по напрямках: соціальної реабілітації, психолого-педагогічної роботи, медичного супроводу.

Від влади
Від влади

Орися Петрівна привітала дітей, батьків, працівників центру. Побажала всім доброго здоров’я, Господнього благословення, терпеливості, великої надії, успіхів у адаптації дітей-інвалідів – вихованців центру - у суспільство. Діти розповідали віршики, танцювали, співали, брали участь у конкурсі.

<!--TBegin-->

Для громадського обговорення

$
0
0
14.03.2013

ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення громадського обговорення детального плану території розташування кладовища площею 3,03 га на території Стародобротвірської сільської ради Кам”янка-Бузького району Львівської області


Замовник: Кам”янка-Бузька районна державна адміністрація

Розробник: Дочірнє підприємство «Проектний інститут «Львівський Промбудпроект» Державного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Укрбуд».

Розміщення детального плану території розташування кладовища площею 3,03 га на території Стародобротвірської сільської ради Кам”янка-Бузького району Львівської області: офіційний веб-сайт Кам”янка-Бузької районної державної адміністрації www.kam-byzrda.com.ua

Дата проведення обговорення: 25.03.2013 року о 10.00 в приміщенні сесійного залу адмінбудинку Кам”янка-Бузької районної державної адміністрації, м.Кам”янка-Бузька, вул.Незалежності, 27, 1 поверх.

Пропозиції та зауваження просимо розміщувати до 21.03.2013 року на офіційному веб-сайті Кам”янка-Бузької районної державної адміністрації - www.kam-byzrda.com.ua.


ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ РОЗТАШУВАННЯ КЛАДОВИЩА ПЛОЩЕЮ 3,03 га В с.СТАРИЙ ДОБРОТВІР КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.ВИХІДНІ ДАНІ ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ, ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА, ДОДАТКИ
zapiska-dpt-cvintar.doc [1,38 Mb] (cкачиваний: 16)
1.pdf [2,7 Mb] (cкачиваний: 15)
2.pdf [157,79 Kb] (cкачиваний: 7)
3.pdf [4,58 Mb] (cкачиваний: 8)
4.pdf [3,6 Mb] (cкачиваний: 7)
5.pdf [3,81 Mb] (cкачиваний: 7)
6.pdf [3,81 Mb] (cкачиваний: 7)
7.pdf [4,67 Mb] (cкачиваний: 7)
8.pdf [3,82 Mb] (cкачиваний: 12)

Зайнятість населення

$
0
0
Зайнятість населенняЗайнятість населення

31.05.2013


Нові пріоритети співпраці з роботодавцями
Зайнятість населення
На таку тему фахівці Кам’янка-Бузького районного центру зайнятості 29 травня п. р. провели ділову зустріч з соціальними партнерами, запросивши до розмови за круглим столом представників управління економічного розвитку райдержадміністрації, Кам’янка-Бузького ВПУ № 71, Добротвірського професійного ліцею, завідуючого відділенням ПАТ «Надра-Банк», керівників підприємств і приватних підприємців.
Заступник директора районного ЦЗ Вікторія Сав’як акцентувала увагу присутніх на положеннях нової редакції Закону України «Про зайнятість населення», більш детально окреслила визначені у ній ключові принципи організації співпраці з підприємствами різних форм власності.

Зайнятість населення
Про нові стимули для роботодавців, покликані забезпечити ефективну зайнятість населення, повели мову фахівці відділу взаємодії з роботодавцями ЦЗ. Вони докладно інформували присутніх про компенсації витрат на сплату єдиного соціального внеску тим фірмам і компаніям, які працевлаштовують безробітних на нові робочі місця, передусім, представників вкрай вразливих верств населення. Як наголошувалося, законодавчі новації сприятимуть і розвитку малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.
В учасників зустрічі велике зацікавлення викликала також інформація про те, що особи віком понад 45 років можуть скористатися ваучерами для здобуття нових професійних навичок. Вікторія Ніконова, начальник відділу активної підтримки безробітних ЦЗ, детально розповіла, а також продемонструвала на слайдах порядок видачі таких цінних паперів, перелічила професії та спеціальності, що їх можна обрати для професійної підготовки на основі отриманого в службі зайнятості ваучера.
Присутні працедавці жваво обговорювали почуте. Багатьох заінтригувала можливість підвищення кваліфікації їхніх працівників саме таким чином. Також були висловлені пропозиції щодо розширення переліку освітніх закладів для професійного вишколу дорослих.



Зайнятість населення

30.04.2013

Зайнятість населенняЗайнятість населення

27.04.2013

Зайнятість населення
Зайнятість населенняЗайнятість населення

29.04.2013

Робота з випускниками
Зайнятість населення
Щороку тисячі випускників загальноосвітніх шкіл постають перед проблемою вибору своєї майбутньої професії. Багато хто з них навіть не уявляють подальшої професійної кар’єри без здобуття освіти у вищих навчальних закладах: університетах, інститутах, академіях. Але що далі? Чи мало в нас юристів, економістів, менеджерів? Напевно, достатньо, щоб задовільнити потреби ринку. З кожним роком, все частіше, виникає потреба у так званих робітників з інструментом, спеціалістів робітничих професій! 

Зайнятість населення
З метою ознайомлення учнів зі світом робітничих професій і можливістю здобуття відповідної освіти в межах Кам’янка-Бузького  району, була проведена презентація Кам’янка-бузького ВПУ № 71. 25 квітня учні 8-9 класів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Батятичі відвідали навчальний заклад. Незабутньою була розповідь про можливості вступу та перспективи працевлаштування в.о. директора І.Є. Чепіля та викладачів. Вони доводили, що без кухарів, пекарів, трактористів не можливо уявити жодне суспільство. Без професійно випеченої запашної хлібини не до смаку буде свіжо приготований борщ. Без трактора та іншої с/г техніки не виросте поле золотої пшениці. 
Заступник директора Коземко Л.Б. запросила учнів на невеличку екскурсію у новостворений музей та у виробничі майстерні закладу. Дітям сподобався спортивний майданчик,бібліотека і, вцілому, навчальний корпус.
І.Є. Чепіль наголосив, що випускники училища мають переваги при вступі у Львівський аграрний університет. Це, можливо, буде стимулом для вибору саме цього закладу, який щороку приймає біля 200 абітурієнтів. Дехто протягом навчання відкриває свої спортивні здібності,хто після навчання успішно знаходить прибуткову роботу, а хто продовжує навчання у виші. У кожного свій шлях, а починається він із правильного і свідомого вибору професії. Професії, яка буде основою для подальшого життя.

Зайнятість населення

19.04.2013

Безробітні та посадовці ЦЗ подбали про чистоту довкілля
Зайнятість населення
Тема складної екологічної ситуації в Україні ледь не щодня висвітлюється друкованими та електронними ЗМІ. Про це нам також відомо, як то мовиться, з перших уст. Адже весна оголила всі проблемні місця людської нищівної діяльності.

Зайнятість населенняЗайнятість населення
17 квітня 2013 року Кам’янка-Бузький РЦЗ у рамках Місячника благоустрою провів акцію задля очищення від сміття придорожніх смуг траси Львів – Луцьк. У ній узяли участь 30 безробітних і 9 працівників районної служби зайнятості.
Добровольці прибирали доволі великий відрізок придорожнього полотна – близько 25 км, а обсяги забруднення вражали. Чого тільки не довелося пакувати у мішки – пляшки, пластиковий посуд, запчастини від автомобілів тощо. Та коли довкруги стало чисто, попри втому рук і ніг, відчули неабияке моральне задоволення від виконаного обов’язку. Така акція стала добрим уроком для всіх її учасників. Адже відомо, що чисто не там, де прибирають, а де не смітять.

Зайнятість населенняЗайнятість населення

16.04.2013

Зайнятість населенняЗайнятість населенняЗайнятість населення


09.04.2013

[color=#3366FF]Районний центр зайнятості інформує
про зміни у чинному законодавстві[/color]


Нововведення у сфері зайнятості для фірм і компаній

У новій версії Закону України «Про зайнятість населення» передбачені компенсаційні виплати для роботодавців і стимулювання розвитку підприємництва. Відповідно до частини 3 статті 24 Закону бізнесові структури заохочують до легалізації трудових відносин з найманими працівниками та створення нових робочих місць з гідною оплатою праці. Отримати таку матеріальну підтримку – 50 відсотків фактичних витрат від суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він був сплачений – роботодавець може за умови, якщо розмір заробітної плати на підприємстві сягає понад три мінімальні та буде підтримуватися на тому ж рівні без зменшення штатної чисельності працівників і фонду оплати праці.
Задля розв’язання проблеми зайнятості громадян, котрі недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, статтею 26 Закону передбачена виплата компенсації роботодавцю фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на страхування. Така фінансова підтримка може надаватися щомісячно впродовж року за умови працевлаштування безробітних осіб за скеруванням служби зайнятості на нове робоче місце терміном не менше ніж на два роки.
Уже розроблений проект постанови Кабінету Міністрів України про затвердження Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Ним передбачено, що виплата компенсації буде здійснюватися щомісячно у розмірі нарахованого та сплаченого єдиного внеску працевлаштованої на нове робоче місце особи. Територіальний орган центрального органу виконавчої влади, що реалізовує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, щомісяця до 20 числа наступного за звітним перераховуватиме кошти на рахунок роботодавця в сумі фактично сплаченого ним єдиного внеску за працевлаштованих осіб. Запропонований Порядок буде зручним для багатьох юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, котрі зможуть скористатися компенсаційними виплатами без зайвої бюрократичної тяганини. Підставою для проведення виплат будуть дані Пенсійного фонду України, надані в порядку здійснення обміну інформацією з Державного реєстру між фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Нововведення стимулюють розвиток дрібного бізнесу. Якщо суб’єкт малого підприємництва, який провадить діяльність у пріоритетних галузях економіки, перелік яких визначається постановою Кабінету Міністрів України, працевлаштовує безробітних за направленням територіального органу виконавчої влади на нові робочі місця терміном не менше ніж на два роки, він матиме право на отримання щомісяця компенсації у розмірі фактичних витрат на сплату єдиного страхового внеску за кожного працевлаштованого безробітного, незалежно від його категорії. Наразі згаданий перелік є досить широким, до пріоритетних галузей віднесено 106 видів діяльності.
Роботодавцям - отримувачам компенсаційних виплат варто пам’ятати, що в разі звільнення працівника з їхньої ініціативи до закінчення дворічного терміну від дня працевлаштування, перераховані кошти в повному обсязі повертаються. Але, якщо на звільнене робоче місце приймається інший безробітний такої ж категорії, то виплата компенсації продовжується, її тривалість і термін роботи особи обраховуються сумарно.
Ще одна законодавча новація особливо зацікавила представників місцевих підприємств. Як було зазначено, відповідно до частини 7 статті 31 Закону їм надається можливість зберегти трудові колективи у кризовій ситуації. Зокрема, у разі втрати працівниками частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням чи скороченням виробництва продукції, вони за бажанням можуть брати участь у громадських роботах, у тому числі тих, що оплачуються за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, у межах терміну зупинення чи скорочення виробництва. При цьому трудові відносини з працедавцем не припиняються. За підприємствами також зберігається право, у разі потреби, за власні кошти залучати безробітних до тимчасової праці, не створюючи при цьому постійних робочих місць.


Законодавчі ініціативи для роботодавців

З 1 січня 2013 року набув чинності новий Закон України «Про зайнятість населення». Задля підвищення рівня зайнятості населення низка законодавчих ініціатив спрямована на створення нових і збереження діючих робочих місць, легалізацію трудових відносин, сприяння розвитку малого підприємництва. Відтепер роботодавці мають право одержувати від територіальних органів центрального органу виконавчої влади, що реалізовує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, компенсації, а саме:
• роботодавцю, який впродовж 12 календарних місяців забезпечував створення нових робочих місць, працевлаштовував на них працівників і впродовж цього періоду щомісяця здійснював їм виплату заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати за кожну особу, протягом наступних 12 календарних місяців компенсуються фактичні витрати у розмірі 50 відсотків суми нарахованого єдиного внеску за відповідну особу за місяць, за який він сплачений;
• роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, та яким надано статус безробітного, терміном не менше ніж на два роки щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений;
• суб'єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних терміном не менше ніж на два роки на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений.


Нові стимули для роботодавців для працевлаштування безробітних
Новим законом передбачено стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, зокрема молоді, жінок, осіб віком понад 50 років та інших вразливих категорій громадян, шляхом виплати компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу.
Компенсація виплачується щомісячно протягом одного року з дня працевлаштування особи за умови збереження її зайнятості упродовж двох років.
При цьому право на компенсацію мають роботодавці, у яких відсутня заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та/або страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та яких не визнано банкрутом або стосовно них не порушено справу про банкрутство. Компенсація надається на один рік за умови, що працівника не буде звільнено упродовж наступного року, однак у випадку звільнення якщо роботодавець не працевлаштовує на це робоче місце іншого безробітного, то він повертає отримані кошти в повному обсязі.
Важливим законодавчим нововведенням є стимулювання суб’єктів малого підприємництва до створення нових робочих місць у пріоритетних галузях економіки. Так, суб’єкт малого підприємництва, який створює нові робочі місця та працевлаштовує на них безробітних на два роки, протягом року може отримувати щомісячну компенсацію в розмірі єдиного внеску. При цьому працівники, які були прийняті на роботу з виплатою компенсації, не можуть бути звільнені за ініціативою роботодавця. Це стосується суб’єктів малого підприємництва у виробничій сфері.



КОМПЕНСАЦІЯ ЄДИНОГО ВНЕСКУ
як альтернатива дотацій на працевлаштування безробітних
(питання - відповіді)

Донедавна роботодавець, створивши нове робоче місце, міг отримувати відшкодування витрат на оплату праці осіб, працевлаштованих за скеруванням служби зайнятості. Що ж тепер, такої можливості нема?

Насамперед, декілька слів щодо працевлаштування на згадані дотаційні робочі місця. Від 2001 року 14,6 тисяч безробітних отримали місце праці шляхом надання дотацій роботодавцям за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Більшість із них належали до соціально вразливих верств населення або перебували у стані довготривалого безробіття. Тож дотації стали в нагоді всім і безробітним, у котрих збільшилися шанси працевлаштуватися, і роботодавцям, що фактично цілий рік використовували дармову робочу силу. Водночас недоліком такого способу вирішення проблеми була певна складність процесу, пов’язана з упорядкуванням документації, перевірками тощо. Ці перепони відлякували керівників підприємств, звужували коло зацікавлених, а тому знайти працедавців усім, хто того потребував, не вдавалося.
Із набуттям чинності з 1 січня 2013 року нової редакції Закону України «Про зайнятість населення» можливості скористатися державною підтримкою з мінімальними зусиллями з’явилися у багатьох роботодавців. Отримати компенсацію зможе кожен, чия діяльність відповідає нескладним вимогам і хто працевлаштує безробітних за скеруванням служби зайнятості. Така норма визначена статтями 26 і 27 Закону.


Яку саме підтримку держава надає роботодавцеві?
Щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений. Компенсація виплачується протягом одного року від дня працевлаштування за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Державного бюджету України для забезпечення молоді, котра здобула професійно-технічну або вищу освіту, першим робочим місцем за отриманою професією (спеціальністю) або Фонду соціального захисту інвалідів (у разі працевлаштування інваліда, що зареєстрований в установленому порядку як безробітний але котрому, відповідно до законодавства, допомога з безробіття не призначається) у визначеному Кабінетом Міністрів України порядку.





Поясніть, будь ласка, яким критеріям повинен відповідати роботодавець, аби отримати компенсаційну виплату?
Головне, щоб робоче місце було новим, тобто створеним у результаті діяльності суб’єкта господарювання, збільшення штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців) або модернізації чи зміни технології виробництва, що потребують нових знань, навичок і вмінь працівника.
Роботодавець не повинен мати заборгованість із сплати єдиного внеску та/або страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. Він також не може бути банкрутом і проти нього не може бути порушена справа про банкрутство.


А які категорії безробітних можна працевлаштувати таким шляхом?
Одного з батьків або особу, яка їх замінює і має на утриманні дітей віком до шести років, виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину-інваліда, утримує без одного з подружжя інваліда з дитинства (незалежно від віку) та/або інваліда I групи (незалежно від причини інвалідності), а також дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування, особу, котрій виповнилося 15 років та яка за згодою одного з батьків або особи, що їх замінює, може, як виняток, прийматися на роботу. На пільги можуть розраховувати й звільнені після відбуття покарання чи примусового лікування, молодь, котра закінчила чи припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається на роботу. Преференції мають і особи, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років та інваліди, котрі не досягли пенсійного віку.


Розраховувати на компенсацію можна лише за умови створення нового робочого місця для громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці?
Не тільки. Якщо роботодавець – суб’єкт малого підприємництва і провадить діяльність у пріоритетних галузях економічної діяльності, то обмежень щодо категорій працевлаштованих нема – роботу можна запропонувати будь-кому з безробітних, хто перебуває на обліку в центрі зайнятості. При тім треба зазначити, що до переліку пріоритетних галузей, відповідно до проекту, який буде затверджений окремою постановою Кабінету Міністрів України, віднесені майже всі основні галузі економічної діяльності.





Отримуючи суттєву матеріальну допомогу, роботодавець повинен взяти на себе певні зобов’язання. Які саме?
Вони, в основному, пов’язані з наданням гарантій збереження створеного робочого місця. Так, особи працевлаштовуються не менш ніж на два роки. У разі звільнення працівника, за якого виплачувалася компенсація, з ініціативи роботодавця або за згодою сторін до закінчення цього терміну сума виплачених коштів повертається в повному обсязі залежно від джерела компенсації або ж на його робоче місце за направленням служби зайнятості працевлаштовується інший безробітний у межах дворічного терміну. До того ж роботодавець не може погіршувати умови праці, встановлені на день працевлаштування.


Чи не ускладнять процедуру надання компенсації бюрократичні перепони?
Порядок надання компенсації затверджується постановою Кабінету Міністрів України. Практично він має заявний характер. Роботодавцеві достатньо лише надіслати до центру зайнятості заяву та довідку встановленого взірця. Все інше справа спеціалістів служби зайнятості, котрі на підставі даних з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про суму нарахованого та сплаченого єдиного внеску працевлаштованої на нове робоче місце особи щомісяця, в автоматичному режимі, будуть перечислювати кошти на рахунок роботодавця в сумі фактично сплаченого ним єдиного внеску за працевлаштованих осіб.


Тож можна вже подавати заяву?

Наразі ні, позаяк ще не затверджений порядок надання компенсації. Одначе, фахівці служби зайнятості вже сьогодні розпочали підготовчі роботи й повідомляють роботодавців про можливість скористатися державною підтримкою і поліпшити справи у підприємницькій діяльності.




Для підвищення конкурентоспроможності краян

Одним із нововведень Закону України «Про зайнятість населення», який вступив у дію 1 січня 2013 року, є видача особам віком понад 45 років ваучерів для підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.
Про це, зокрема, йдеться у статті 30 Закону. Уже розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України, в якій визначено механізм та умови видачі таких документів територіальними органами центрального органу виконавчої влади, що реалізовує державну політику у сфері зайнятості та трудової міграції, ваучерів.



Право на одноразове отримання ваучера мають безробітні або зареєстровані безробітні віком понад 45 років, страховий стаж котрих становить не менш як 15 років. Таким чином до досягнення ними встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку держава сприяє їхній конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями, що є пріоритетними у певних сферах економічної діяльності.
У новій редакції Закону виокремлені поняття «безробітний» і «зареєстрований безробітний». Так, безробітним вважається особа віком від 15 до 70 років, котра через відсутність роботи не має заробітку або інших, передбачених законодавством доходів як джерела існування, готова та здатна приступити до роботи. Під словосполученням «зареєстрований безробітний» розуміється особа, котра зареєстрована в територіальному органі центрального органу виконавчої влади, що реалізовує державну політику у сфері зайнятості та трудової міграції, як безробітна, готова та здатна приступити до роботи.
Варто підкреслити, що ваучер не буде видаватися особам, котрі не досягли визначеного віку, не мають відповідного стажу роботи, а також професійно-технічної або вищої освіти, належать до зареєстрованих безробітних та в період перебування на обліку в територіальних органах за їхнім направленням скористалися правом професійного навчання. Вартість ваучера складатиме загальну суму оплати періоду навчання та не перевищуватиме десятикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діятиме на момент прийняття рішення про видачу його безробітному. До неї не включаються витрати, пов’язані із забезпеченням проживання безробітного на період проходження професійного навчання, проїзду до населеного пункту, де розташований навчальний заклад і в зворотному напрямку, попереднього медичного та наркологічного огляду.
Особа має право вибрати професію або спеціальність із затвердженого цією постановою переліку, форму та місце навчання. Вона повинна особисто подати паспорт, трудову книжку, документ про освіту, реєстраційний номер облікової картки платника податків, а також заяву, рахунок навчального закладу на оплату вартості навчання із зазначенням у них професії або напряму підвищення кваліфікації, дати початку навчання та його закінчення.
У випадку, коли отримувач ваучера не приступив до навчання без поважних причин, освітній заклад повинен повернути одержані кошти територіальним органам. Водночас, якщо безробітний без поважних причин, підтверджених документально, не завершив навчання, він відшкодовує його вартість.





Ваучери на навчання для осіб віком «45+»

Як зазначено у ст. 30 Закону України «Про зайнятість населення», особи віком понад 45 років із страховим стажем не менше ніж 15 років мають право до досягнення пенсійного віку на одноразове отримання ваучера для підтримки їхньої конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності. Вартість такого ваучера встановлюється в межах суми оплати за навчання, але не вище ніж 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб і відшкодовується з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Особа може самостійно обирати професію чи спеціальність для перепідготовки або підвищення кваліфікації з переліку професій, затвердженого Кабінетом Міністрів України, а також навчальний заклад, в якому бажає навчатися.





26.03.2013

Робота районної служби зайнятості, щодо сприяння створенню нових робочих місць

Однім з пріоритетних напрямків діяльності районної служби зайнятості є сприяння створенню нових робочих місць в районі, в тому числі шляхом залучення безробітних краян до започаткування власної справи, зокрема у галузі сільськогосподарського виробництва. Для компетентного інформування мешканців села про ефективність агробізнесу, застосування сучасних технологій, налагоджена співпраця служби зайнятості з Львівською аграрною дорадчою службою. 25 березня у с.Товмач на базі фермерського господарства «Лім» відбувся демонстраційний показ, під час якого консультант аграрної дорадчої служби Володимир Петрунів розповів про перспективи організації підприємницької діяльності у сфері рослинництва, зокрема, промислового вирощування овочів. Власне, на ФГ «Лім» було представлено сучасне овочесховище, де господарі зберігають продукцію після збору врожаю до її реалізації.

Зайнятість населення
Голова Львівської аграрної дорадчої служби І.Я. Паньків ознайомив учасників з проектами підтримки плодоовочевого та молочного секторів Львівщини. Зокрема, він зазначив: «Працюючи на землі і з тваринами, використовуйте більш ефективні методи господарювання, агротехнології та технології утримання тварин. Як результат – менше важкої праці й більша економічна вигода. А тим краянам, котрі сьогодні зареєстровані в центрі зайнятості, порекомендував би вивчити можливість скористатися програмами підтримки, отримати ресурси й, залучивши інші державні та міжнародні програми, розвивати власну справу, що дасть шанс на достойне життя і яку можна буде передати дітям та онукам. Ті, хто чекають довго, можуть не отримати нічого».

Зайнятість населення

Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"

$
0
0
04.06.2013

Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"

Оголошення
про проведення конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»
у 2013 році


На виконання Указу Президента України від 05.04.2012 № 246 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» оголошується конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.
Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» формується з метою добору та підготовки до роботи у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, найбільш обдарованих громадян України.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також:
- вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;
- мають повну вищу освіту;
- мають стаж роботи не менше десяти років (у тому числі не менше п'яти років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не менше п'яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку);
Для участі у конкурсі особа, яка відповідає зазначеним вимогам, особисто подає в друкованому вигляді до територіального органу Нацдержслужби України за місцем проживання такі документи:
1) заяви про:
- участь у конкурсі із зазначенням пріоритетної сфери державного управління;
- згоду на проведення перевірки поданих нею відомостей;
- згоду на зберігання, використання та оприлюднення персональної інформації, яку у разі зарахування особи до Президентського кадрового резерву буде внесено до відповідної бази даних;
2) копію паспорта громадянина України, засвідчену в установленому порядку (нотаріально, відділом кадрів або за підписом власника);
3) дві фотокартки розміром 4x6 см;
4) копії документів про повну вищу освіту, засвідчені в установленому порядку (нотаріально, відділом кадрів або за підписом власника);
5) копію трудової книжки, засвідчену в установленому порядку (нотаріально, відділом кадрів або за підписом власника);
6) медичну довідку про стан здоров'я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров'я України № 302 від 27 грудня 1999 року
(№ 086/о);
7) заповнену анкету за встановленою формою;
8) повідомлення про відсутність обставин, що унеможливлюють її зарахування до Президентського кадрового резерву і перебування в ньому за встановленою формою;
9) тези публічного виступу з презентації власного досвіду реалізації проекту чи ідеї проекту у відповідній пріоритетній сфері державного управління, викладені державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;
10) рекомендаційні листи фахівців у відповідних сферах державного управління (за наявності);
11) копію першої сторінки закордонного паспорта (за наявності).
Особа може надавати також додаткову інформацію про освіту (зокрема, засвідчені в установленому порядку копії документів про вчені звання, наукові ступені, підвищення кваліфікації), досвід роботи і ділову репутацію, громадську діяльність тощо.
Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється з урахуванням квот за пріоритетними сферами державного управління:
• фінансово-економічна сфера;
• соціально-гуманітарна сфера;
• сфера інвестицій та інновацій;
• сфера паливно-енергетичного комплексу;
• сфера сільського господарства;
• сфера житлово-комунального господарства.

Прийом документів у Львівській області здійснюється Управлінням державної служби Головдержслужби України в Львівській області з 25 березня до 1 травня у робочі дні з 9 до 18 години за адресою: м.Львів, вул.Винниченка,18, каб.405.

Для отримання додаткової інформації можна звертатись:
- до Нацдержслужби України: контактний телефон: (044) 256-00-27; електронна адреса: admin_pr@nads.gov.ua,
- до Управління державної служби Головдержслужби України в Львівській області за телефонами: (032) 2975-176, (032) 2975-630, (032) 235-72-83 електронна адреса: hrystyna.hataliak@lv.guds.gov.ua.

Туризм

$
0
0
06.06.2013


ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ У КАМ'ЯНКА-БУЗЬКОМУ РАЙОНІ НА 2013-2015 РОКИprograma-rozvitku-turizmu.doc [226 Kb] (cкачиваний: 10)

Контакти

$
0
0
Контакти
Кам’янка-Бузька районна державна адміністрація

Адреса
вул. Незалежності, 27
м.Кам’янка-Бузька
Львівська обл.
Україна
80400

тел.: (03254) 23-063
факс: (03254) 23-050
e-mail: Kam-ByzRDA@bigmir.net
Контакти


ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК
СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ
Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації


p_8_strukturni_pidrozdili_rda.doc [61 Kb] (cкачиваний: 18)



ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК
ГОЛІВ ВИКОНКОМІВ МІСЦЕВИХ РАД КАМ‘ЯНКА-БУЗЬКОГО РАЙОНУ


p_12_golovi_m_r.doc [52,5 Kb] (cкачиваний: 6)

Галерея

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ: СПРОЩЕНИЙ ДОСТУП ЧЕРЕЗ ПОШТУ

$
0
0
01.08.2013

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ: СПРОЩЕНИЙ ДОСТУП ЧЕРЕЗ ПОШТУ

З 1 серпня у нашому районі стартує проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту».
Жителі населених пунктів району зможуть направляти відповідні документи, щодо одержання адміністративних послуг через відділення поштового зв’язку. Тепер громадянам не доведеться їхати в районний центр для отримання довідки, призначення допомоги чи інших видів адміністративних послуг, що збереже їхній час та гроші.

Перелік адміністративних послуг що надаються через відділення поштового звязку:
Управління соціального захисту населення Кам’янка-бузької районної державної адміністрації


1.Призначення та виплата допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами.
2.Призначення та виплата допомоги при народженні дитини.
3.Призначення та виплата допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
4.Призначення та виплата допомоги на дітей, які знаходяться під опікою чи піклуванням.
5.Призначення та виплата державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.

Управління освіти, молоді та спорту Кам’янка-бузької районної державної адміністрації
1.Підготовка та подача документів на багатодітних матерів, які претендують на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня”.
2.Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї.

Відділ містобудування, архітектури та будівництва Кам’янка-бузької районної державної адміністрації
1. Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки.
2. Видача містобудівних умов та обмежень.

Служба у справах дітей Кам’янка-бузької районної державної адміністрації
1. Надання довідки громадянам для отримання додаткової соціальної відпустки.
Працівники поштових відділень, радо нададуть Вам безоплатну допомогу при заповненні заяви, ознайомлять заявника з інформаційними картками адміністративних послуг.

Дозвільний центр

$
0
0
Завдання та обов’язки

Основними завданнями державного адміністратора є:

1. Надання суб’єктам господарюваннявичерпної інформації щодо вимог та порядку одержання документів дозвільного характеру .
2. Прийняття від суб’єкта господарювання документів, необхідних для одержання документів дозвільного характеру, реєстрація та подання документів відповідним місцевим дозвільним органам.
3. Забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів.
4. Здійснення контролю за додержанням посадовими особами місцевих дозвільних органів строків розгляду та видачі документів дозвільного характеру.
5. Виконання інших завдань, передбачених чинним законодавствам.


Основними обов’язками державного адміністратора є:

1. Забезпечення видачі документів дозвільного характеру виключно через дозвільний центр.
2. Оптимізація процесу видачі документів дозвільного характеру щляхом налагодження взаємодії між представниками місцевих дозвільних органів, що беруть участь у роботі дозвільних центрів.
3. Надання суб’єктам господарюваннявичерпної інформації щодо вимог та порядку одержання документів дозвільного характеру за Регламентом (інформаційною карткою).
4. Забезпечення видачі документів дозвільного характеру в разі звернення заявника безпосередньо до державного адміністратора.
5. Ведення документообігу та забезпечення обліку звернень суб’єктів господарювання до державного адміністраторів, представників місцевих дозвільних органів, що беруть участь у роботі дозвільного центру.



Дозвільні органи:

1. Радехівське міжрайонне управління Головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби України у Львівській області.
2. Кам‘янка - Бузький районний відділ ГУ МНСУ у Львівській області
3. Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області
4. Управління ветеринарної медицини в Кам‘янка - Бузькому районі
5. Управління агропромислового розвитку Кам‘янка-Бузької райдержадміністрації
6. Відділ держземагенства у Кам’янка-Бузькому районі


Документи дозвільного характеру, що видаються через Дозвільний центр Кам’янка - Бузької райдержадміністрації:


Документ дозвільного характеру – дозвіл, висновок, погодження, свідоцтво тощо, який дає суб”єкту господарювання право на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності.
Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, що видаються виключно через дозвільні центри затверджено Законом України від 19 травня 2011 року №3392-6 «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності».



Місцезнаходження:
80400,
вул. Незалежності, 27,
м.Кам‘янка - Бузька, Львівська обл.,


тел. 8 (3254) 2-36-35



Доступ до публічної інформації

$
0
0
05.08.2013


Узагальнена інформація про зареєстровану кількість запитів на інформацію,

які надійшли до Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації з червня 2013 року:


1. Запит від 26.06.2013 року №02-12/297-1 редактора журналу «Агрогроші» про існуючі с/г підприємства. Відп. 27.06.2013 року.

2. Запит від 8.07. 2013 року №02-21/1143-2 жителів будинку по вул. Перемоги,36 м. Кам’янка-Бузька щодо наявності плану прибудинкової території. Відп. 9.07.2013 року.

3. Запит від 17.07.2013 року №02-19/337-3 ЛОДА реєстр підприємств, що використовують місцеві види палива. Відп. 18.07.2013 року.

4. Запит від 23.07.2013 року №02-18/329-4 ТОВ «Агротек» про сільськогосподарські підприємства району. Відп. 26.07.2013 року.

5. Запит від 24.07.2013 року №02-20/659-5 «ПСП-Промова» про адресу РДА. Відп. 25.07.2013 року.

6. Запит від 29.07.2013 року №02-07/84-6 Данила С. П. надання генеральних планів населених пунктів району. Відп. 1.08.2013 року.

7. Запит від 30.07.2013 року №02-21/1288-7 Данила С. П. надання генерального плану міськради. Відп. 01.08.2013 року.

8. Запит від 30.08.2013 року № 02-18/350-8 ПП «Аванс» щодо надання списків сільськогосподарських підприємств. Відп. 31.07.2013 року.



Узагальнена інформація про зареєстровану кількість запитів на інформацію,

які надійшли до Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації:


1. Запит Громадського об"єднання “Вартові закону” 24.06.2011р. 1.07.2011 р. Щодо проведення мітингів, пікетувань, та маніфестацій в 2010, 2011 роках.

2. Запит Центру громадської адвокатури 14.09.2011 р. Щодо надання інформації про виконання ЗУ «Про доступ до публічної інформації». 19.09.2011 р.

3. Інформаційний запит від 21.11.2011 року щодо наявності земельної ділянки для приватизації під нове будівництво і обслуговування житлового будинку на території Запитівської селищної ради. Відп. 25.11.2011р.

4. Запит на інформацію від 18 червня 2012 року від ВГО «Українська незалежна рада єврейських жінок» щодо наявності на території району пам’ятників, кладовищ жертвам Голокосту. Відп. 20.06.2012.

5. Запит на інформацію від 25 червня 2012 року від ВГО «Українська незалежна рада єврейських жінок» щодо наявності на території району іудейських культових споруд. Відп. 03.07.2012р.

6. Запит на інформацію від 17.07 2012р. голови МПО «ВП ПТСП Кам’янка-Бузької» Р. Олексевича щодо присутності 14.07.2012р. підрозділів «Беркут» на території Прибужанівської сільської ради. Відп. 20.07.2012р.

7. Запит на інформацію від 14.08.2012 керівника юридичного відділу – Міжнародної благодійної організації «Екологія – Право – Людина». Відп. 17.08.2012р.

8. Запит на інформацію від 9.10.2012 р., журналістки ЗІКу щодо закупівлі вугілля. Відп. 11.10.2012 р.

9. Запит на інформацію від 12.11.2012 р., голови ЛОО ВГО «Громадська мережа «ОПОРА» щодо кількості виборців. Відповідь 13.11.2012 р.

10. Запит на інформацію від 14.11.2012 р., голови МПО «ВП ПТСП Кам’янка-Бузької» Р. Олексовича щодо власності приміщення адмінбудинку РДА. Відповідь 19.11.2012 р.

11. Запит на інформацію від 17.01.2013 р. депутата районної ради О. Шваюк щодо надання копій розпоряджень, угод про надання в користування земель запасу на території Убинівської сільської ради. Відповідь 24.01.2013 р.

12. Запит на інформацію від 04.02.2013 р. голови ініціативної групи Т. Келеберди щодо реструктуризації Кам’янка-Бузького району. Відповідь 08.02.2013 р.

13. Запит на інформацію від 07.02.2013 р. громадської організації «Студентське братство» щодо системи заходів, спрямованих на унеможливлення протиправної торгівлі первоцвітами. Відповідь 12.02.2013 р.

14. Запит на інформацію від 22.02.2013 р. голови обкому профспілки працівників державних установ щодо бюджетних запитів та кошторисних призначень на 2013 рік на заробітну плату працівників апарату РДА та її структурних підрозділів. Відповідь 27.02.2013 р.

15. Запит на інформацію від 12.03.2013 р. виконавчого директора Одеського обласного благодійного фонду «Прометей» Грицька А. М. щодо забезпечення доступності інвалідів до об’єктів соціальної сфери району. Відповідь 18.03.2013 р.

16. Запит на інформацію від 21.03.2013 р. гр. Козака Д., ж. с. Воля Жовтанецька Кам’янка-Бузького району щодо надання копії розпорядження. Відповідь 25.03.2013 р.

17. Запит на інформацію від 22.03.2013 р. голови ініціативної групи Келеберди Т. В. щодо збереження Кам’янка-Бузького району як адміністративно-територіальної одиниці. Відповідь 27.03.2013 р.

18. Запит на інформацію від 25.03.2013 р. адміністративного директора Київського економічного інституту Куртик І. В. про показники району стосовно захворювання на СНІД. Надіслано до виконання головному лікарю ЦРЛ. 25.03.2013 р.

19. Запит на інформацію від 09.04.2013 р. Губицької О. М. щодо надання копії декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру голови Кам.-Бузької РДА Замули П. О. Відп. 15.04.2013 р.

20. Запит на інформацію від 29.04.2013 р. Сіроштан К. І., м. Львів, щодо надання копії договорів , укладених на закупівлю послуг видалення твердих відходів у 2012 році. Відп. 13.05.2013 р.

21. Запит на інформацію від 30.04.2013 р. Кудрі С. О., НАН України, м. Київ, щодо підприємств та організацій, що використовують для енергопостачання місцеві види палива. Відп. 07.05.2013 р.

22. Запит на інформацію від 28.05.2013 р. Михальчишин О., журналіста ЗІКу щодо використання коштів на будівництві школи в селі Батятичі. Відп. 29.05.2013р.

23. запит на інформацію від 1.06.2013 р. Мухи О. І., ж. м. Золочів щодо переліку промислових та сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств. Відп. 6.06.2013 р.

24. Запит на інформацію від 3.06.2013 р. Пасічника О. В. щодо сільгосппідприємств, які користуються сільгоспугіддями. Відп. 3.06. 2013 р.

25. Запит на інформацію від 3.06.2013 року Іванова В. С. щодо підприємства, які займаються тваринництвом. Відп. 3.06.2013 р.



АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ

$
0
0
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

1.Встановлення статусу учасника війни громадянам, переселеним на територію України з територій інших країн
2.Встановлення статусу інваліда війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, жертви нацистських переслідувань
3.Встановлення статусу „Дитина війни”
4.Встановлення статусу «Ветерана праці»
5.Надання санаторно-курортних путівок ветеранам війни, ОУН-УПА та інвалідам
6.Призначення та виплата компенсації за невикористані санаторно-курортні путівки інвалідам війни та інвалідам загального захворювання
7.Реєстрація громадян в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги
8.Відшкодування коштів на проведення капітального ремонту
9.Відшкодування за житлово – комунальні послуги пільгової категорії населення
10.Відшкодування за послуги зв’язку пільгової категорії громадян
11.Відшкодування за встановлення квартирних телефонів окремим категоріям громадян
12.Відшкодування за пільговий проїзд у міському та приміському пасажирському транспорті загального користування
13.Щомісячна грошова допомога у зв’язку з обмеженням споживання продуктів харчування місцевого виробництва та компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
14.Доплати за роботу на радіоактивно забруднених територіях, збереження заробітної плати при переведенні на нижче оплачувану роботу та у зв’язку з відселенням, виплати підвищених стипендій та надання додаткової відпустки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
15.Компенсація за шкоду, заподіяну здоров’ю, та допомоги на оздоровлення, у разі вивільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
16.Видача посвідчень громадянам потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС
17.Видача путівок на санаторно-курортне лікування громадянам потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС
18.Компенсація сім’ям з дітьми та видатки на безплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
19.Призначення та виплата допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами
priznachennya-ta-viplata-dopomogi-po-vag-tnost-ta-pologax.doc [49,5 Kb] (cкачиваний: 0)

20.Призначення та виплата допомоги при народженні дитини
priznachennya-ta-viplata-dopomogi-pri-narodzhenn-ditini.doc [42,5 Kb] (cкачиваний: 0)

21.Призначення та виплата допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
priznachennya-ta-viplata-dopomogi-po-doglyadu-za-ditinoyu-do-3-x-rok-v-nezastraxovan-j-osob.doc [63 Kb] (cкачиваний: 0)

22.Призначення та виплата допомоги на дітей, які знаходяться під опікою чи піклуванням
priznachennya-ta-viplata-dopomogi-na-d-tej-yak-perebuvayut-p-d-op-kuyu-chi-p-kluvannyam.doc [45 Kb] (cкачиваний: 0)

23.Призначення та виплата допомоги на дітей одиноким матерям
priznachennya-ta-viplata-dopomogi-na-d-tej-odinokim-materyam.doc [43 Kb] (cкачиваний: 0)

24.Призначення та виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям
priznachennya-ta-viplata-derzhavnoyi-soc-alnoyi-dopomogi-malozabezpechenim-s-myam.doc [42 Kb] (cкачиваний: 0)

25.Призначення та виплата допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам
priznachennya-ta-viplata-derzhavnoyi-soc-alnoyi-dopomogi-osobom-yak-ne-mayut-prava-na-pens-yu-ta-nval-dam.doc [41,5 Kb] (cкачиваний: 0)

26.Призначення та виплата компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги
priznachennya-ta-viplata-kompensac-yi-osobam-yak-nadayut-soc-aln-poslugi.doc [42,5 Kb] (cкачиваний: 0)

27.Призначення та виплата державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам
priznachennya-ta-viplatadopomogi-na-poxovannya-nval-dam-z-ditinstva-ta-d-tyam-nval-dam.doc [42 Kb] (cкачиваний: 0)

28.Призначення компенсаційної виплати особі, яка здійснює догляд за інвалідом 1 групи або особою, яка досягла 80 років
priznachennya-ta-viplati-kompensac-jnoyi-viplati-po-doglyadu-za-nval-dom-1-grupi-abo-osoboyu-starshe-80-ti-r-chnogo-v-ku.doc [41,5 Kb] (cкачиваний: 0)

29.Призначення та виплата тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме
30.Призначення та виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячому будинку та прийомних сім’ях за принципом „гроші ходять за дитиною”
priznachennya-derzhavnoyi-soc-alnoyi-dopomogi-...-grosh-xodyat-za-ditinoyu.....doc [41 Kb] (cкачиваний: 0)

31.Призначення та виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати - героїня”
priznachennya-ta-viplata-odnorazovoyi-vinagorodi-zh-nkam-yakim-prisvoyeno-pochesne-zvannya-mati-geroyinya.doc [39,5 Kb] (cкачиваний: 0)

32.Призначення та виплата житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг
priznachennya-subsid-j-na-oplatu-zhitlovo-komunalnix-poslug.doc [41 Kb] (cкачиваний: 0)

33.Призначення та виплата житлових субсидій для придбання скрапленого газу, твердого палива та оплату житлово-комунальних послуг
priznachennya-ta-viplata-zhitlovix-subsid-j-dlya-pridbannya-skraplenogo-gazu-tverdogo-paliva-ta-oplatu-zhitlovo-komunalnix-poslug.doc [41 Kb] (cкачиваний: 0)

34.Призначення та виплата допомоги на поховання інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам
35.Призначення та виплата допомоги при усиновленні дитини
priznachennya-ta-viplata-dopomogi-pri-usinovlenn-ditini.doc [39,5 Kb] (cкачиваний: 0)

36.Призначення та виплата компенсації на тверде паливо та скраплений газ
37.Постановка на облік інвалідів для забезпечення інвалідними колясками, іншими засобами реабілітації та їх видача
38.Виплата компенсації на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобіля та на транспортні витрати
39.Видача направлень інвалідам та іншим категоріям населення для забезпечення їх протезно-ортопедичними виробами
40.Заповнення центральної бази даних з проблем інвалідності
41.Проведення роз’яснювальної роботи щодо направлення інвалідів на навчання до Всеукраїнського Центру професійної реабілітації та інших навчальних закладів соціальної сфери
42.Надання одноразової грошової допомоги інвалідам та малозабезпеченим громадянам району
43.Виплата компенсації особам, які мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках з центральним опаленням
44.Виплата компенсації на придбання твердого палива та скрапленого

Технологічні карти
tex-karta.doc [402 Kb] (cкачиваний: 0)
газу


УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

1.Атестація виробників молока, молочної сировини


УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ

1.Видача довідок про фактичне надходження коштів до бюджету від сплати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

1.Видача цільових направлень випускникам району для вступу у вищі навчальні заклади
2.Надання путівок на оздоровлення дітей пільгових категорій
3.Підготовка та подача документів на багатодітних матерів, які претендують на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня”
4.Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї
5.Реєстрація заяв про факти насильства в сім’ї
6.Cтановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми


ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕРТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

1. Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки
2. Видача містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
3. Паспорт прив’язки МАФ
4. Погодження проекту землеустрою


СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

1.Підготовка документів для звернення органу опіки та піклування до суду про позбавлення батьків чи одного з них батьківських прав або відібрання дитини у матері, батька без позбавлення їх батьківських прав
texnologichni-kartki.doc [242,5 Kb] (cкачиваний: 0)

2.Реєстрація народження підкинутої чи знайденої дитини
pro-reyestraciyu-pokinutoyi-znajdenoyi-ditini1.doc [59,5 Kb] (cкачиваний: 0)

3.Прийняття рішення про надання(втрату) дитині статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування
pro-nadannya-vtratuditini-statusu.doc [63,5 Kb] (cкачиваний: 0)

4.Надання витягу з обліково-статистичної картки дитини
vityag-z-oblik-kartki.doc [56,5 Kb] (cкачиваний: 0)

5.Підготовка висновків щодо можливості передання дитини матері чи батькові, які повернулись з місць позбавлення волі
z-pozbavlennya-voli.doc [58,5 Kb] (cкачиваний: 0)

6.Надання висновку про доцільність (недоцільність) повернення дитини до батьків, осіб, які їх замінюють, або до закладу, який вона самовільно залишила
pro-docilnist-nedocilnist-povernennya-ditini-do-batkiv-osib-yaki-yix-zaminyuyut-abo-do-zakladu-yakij-vona-samovilno-zalishila.doc [61 Kb] (cкачиваний: 0)

7.Надання висновку про доцільність (недоцільність) встановлення опіки, піклування та відповідність її/його інтересам дитини
pro-docilnist-nedocilnist-vstanovlennya-opiki-pikluvannya1.doc [67 Kb] (cкачиваний: 0)

8.Видача висновків про можливість створення прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу
visnovok-po-ps.doc [63,5 Kb] (cкачиваний: 0)

9.Розв’язання спорів між батьками щодо визначення або зміни прізвища, імені, по батькові дитини, визначення місця проживання дитини, участі у вихованні дитини одного з батьків, що проживає окремо від дитини

10.Прийняття рішення щодо визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від неї та про вирішення спору між батьками щодо визначення місця проживання малолітньої дитини
vizn-miscya-prozhivannya.doc [58,5 Kb] (cкачиваний: 0)

11.Надання дозволів на продаж, купівлю, обмін, здійснення правочинів щодо рухомого і нерухомого майна, право користування або власності яким мають діти
majno-ditej.doc [58,5 Kb] (cкачиваний: 0)

12.Видача дозволів на виїзд за кордон для відпочинку дітей-сиріт і дітей, що залишилися без батьківського піклування
viyizd-za-kordon.doc [51 Kb] (cкачиваний: 0)

13.Надання довідки громадянам для отримання додаткової соціальної відпустки
soc-vidpustka.doc [54,5 Kb] (cкачиваний: 0)



РЕЄСТРАЦІЙНА СЛУЖБА КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

1. взяття до відома повідомлення про належність організації профспілки до певної професійної спілки – безоплатно;
2. видача дубліката свідоцтва (статуту) про реєстрацію професійної спілки – безоплатно;
3. легалізація професійної спілки на відповідність заявленому статусу – безоплатно;
4. видача дублікату статуту або свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання – платно;
5. внесення змін до статуту громадського об’єднання – платно;
6. реєстрація громадської організації – безоплатно;
7. створення відокремлених підрозділів громадського об’єднання – безоплатно;
8. повідомлення про утворення громадського об’єднання без статусу юридичної особи – безоплатно;
9. реєстрація організацій роботодавців та їх об’єднань – платно;
10. державна реєстрація статуту територіальної громади – платно;
11. реєстрація осередків та регіональних (місцевих) творчих спілок. Видача дубліката свідоцтва – платно;
12. легалізація об’єднання профспілок на відповідність заявленому статусу – безоплатно.
13. видача свідоцтва про розірвання шлюбу за взаємною згодою подружжя, яке не має дітей, а також з особами, визнаними в установленому порядку безвісно відсутніми або недієздатними - платно;
14. видача свідоцтва про народження - безоплатно;
15. видача свідоцтва у зв’язку із зміною, доповненням, виправленням і поновленням актових записів цивільного стану - платно;
16. повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану - платно;
17. видача свідоцтва про реєстрацію зміни прізвища, імені та по батькові (крім зміни у разі реєстрації шлюбу) - платно;
18. видача свідоцтва про шлюб - платно;
19. видача свідоцтва про смерть - безоплатно.
20.Надання витягу з Єдиного державного реєстру - платно;
21.Видача довідки про наявність або відсутність в ЄДР інформації, яка запитується - платно;
22.Надання виписки з Єдиного державного реєстру - платно;
23.Видача дублікату установчих документів - платно;
24.Державна реєстрація юридичної особи - платно;
25.Державна реєстрація фізичної особи-підприємця - платно;
26.Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи - платно;
27.Державна реєстрація зміни імені або місця проживання фізичної особи-підприємця - платно
28.Внесення запису до реєстру про рішення фізичної особи-підприємця щодо припинення підприємницької діяльності - безоплатно;
29.Внесення запису до реєстру про рішення засновників про припинення юридичної особи - безоплатно;
30.Виділ юридичної особи - платно;
31.Включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відомостей - безоплатно ;
32.Внесення змін до відомостей про юридичну особу - безоплатно;
33. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця - безоплатно;
34. Державна реєстрація припинення юридичної особи - безоплатно;
35. Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відомостей про створення відокремленого підрозділу - безоплатно;
36. Внесення до реєстру відомостей про закриття відокремленого підрозділу - безоплатно.
37. Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна - платно;
37. Внесення запису про скасування державної реєстрації прав - безоплатно;
38. Державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно, обтяження права на нерухоме майно - платно;
39. Державна реєстрація права власності на нерухоме майно - платно;
40. скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно - безоплатно


ВІДДІЛ ДЕРЖЗЕМАГЕНСТВА У КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОМУ РАЙОНІ

1. Виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.
2. Видача висновку про погодженнядокументації із землеустрою.
3. Надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
4. Надання витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні землі.
5. Видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки.
6. Видача витягу з Державного земельного кадастру на підтвердження внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно правовими актами.
7. Видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження внесення до Державного земельного кадастру.
8. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.
9. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах території адміністративно-територіальної одиниці.
10. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановленні законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами.
11. Надання витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальної одиниці.
12. Надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем)
13. Надання довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у Державному Земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).
14. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території).
15. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру.
16. Послуги з державної реєстрації земельної ділянки.
17. Послуги з державної реєстрації обмежень у використанні землі.
18. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Viewing all 15 articles
Browse latest View live